دسامبر 2015 بهترین ماه فروش Xbox One

موبنا – مرکز تحقیقاتی NPD‌ اعلام کرد دسامبر 2015 بیشترین میزان فروش برای کنسول بازی Xbox One مایکروسافت رقم خورده است و البته با این وجود کنسول PS4 باز هم در مجموع پرفروش‌تر محسوب می‌شود.

به گزارش موبنا، این مرکز تحقیقاتی گفت: «به منظور مشخص شدن میزان فروش دو کنسول بازی جدید، دسامبر 2015 برای Xbox One مایکروسافت و PS4 سونی بهترین دوره زمانی بود». در این دوره زمانی یک ماهه PS4 سونی توانست فروش بالاتری داشته باشد.

در مجموع میزان فروش سخت‌افزارهای مخصوص بازی در آخرین ماه از سال گذشته نسبت به دسامبر 2014 کاهش 6 درصدی را تجربه کرد و به گفته مرکز تحقیقاتی در این یک ماه فروش هفتمین نسل سخت‌افزارها 71 درصد و فروش کنسول‌های بازی همراه 32 درصد کمتر شد.

مرکز تحقیقاتی NPD همچنین اعلام کرد فروش کنسول‌های PlaStation و Xbox در این ماه رونق گرفت. از زمان عرضه این دو محصول 26 ماه می‌گذرد و در این دوره زمانی فروش دو محصول جدید نسبت به 26 ماه نخست عرضه PS3 و Xbox 360 مایکروسافت 47 درصد بیشتر بوده است.

میزان فروش این دو کنسول بازی نسبت به مدل‌های قبلی در ماه‌های اکتبر، نوامبر و دسامبر 2015 نسبت به قبل به ترتیب 38، 47 و 47 درصد افزایش یافته است.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام