هدفون 50 هزار دلاری عرضه شد

موبنا – شرکت Sennheiser Orpheus به واسطه لوازم جانبی الکترونیکی خود شهرت جهانی دارد و این بار هم محصولی منحصر به‌فرد را ارایه کرده است.

به گزارش موبنا، این محصول جدید یک هدفون پیشرفته است که در شرکت آلمانی Sennheiser ساخته شده و امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که مدل‌های دیگر این امکانات را شامل نمی‌شوند.

به گفته شرکت آلمانی، تنها 300 دستگاه از این هدفون منحصر به‌فرد ساخته شده است و به همین خاطر می‌توان پیش‌بینی کرد قیمت بسیار بالایی داشته باشد.

نخستین هدفون Orpheus حدود 25 سال قبل ساخته شد. هم‌اکنون شرکت Sennheiser مدل بعدی آن را ساخته است و ادعا می‌کند که محصول جدید آنها بی‌نظیر است.

هدفون جدید که شکل ظاهری قدیمی خود را حفظ کرده است، تمام امکانات مدرن را شامل می‌شود. این دستگاه یک آمپلی‌فایر دستی را در جعبه خود جا داده است که از جنس شیشه ساخته شده است. بدنه این آملی‌فایر از سنگ مرمر یک‌تکه ساخته شده و دستگیره‌های آن هم از جنس فلز و با رنگ کروم است.

این هدفون در اصل یک سیستم صوتی پیشرفته محسوب می‌شود که به صورت دست‌ساز ساخته شده است و نسبت به سیستم‌های فوق باکیفیت امروزی 200 درصد بهتر عمل می‌کند.

شرکت آلمانی اعلام کرد که این هدفون پیشرفته و منحصر به فرد 50 هزار یورو قیمت دارد و البته هر زمان که کاربران تمایلی به ادامه استفاده از آن نداشته باشند، می‌توانند به شرکت سازنده بفروشند.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =