کشف جسد یک زوج در دو شهر

عصر روز دوشنبه یازدهم آبانماه بود که مردی که برای تفریح به اطراف رودخانه سیاهرود در ابتدای کمربندی فیروزکوه رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد. صحنه پیش روی این مرد خودروی پرایدی بود که به طور کامل سوخته بود و شی ای نیز در آن به چشم می خورد. کمی که جلوتر رفت متوجه …

عصر روز دوشنبه یازدهم آبانماه بود که مردی که برای تفریح به اطراف رودخانه سیاهرود در ابتدای کمربندی فیروزکوه رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد. صحنه پیش روی این مرد خودروی پرایدی بود که به طور کامل سوخته بود و شی ای نیز در آن به چشم می خورد.

کمی که جلوتر رفت متوجه شد شی درون خودرو جسد یک انسان است که به طور کامل سوخته است. این مرد بامشاهده این صحنه با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و مراتب را گزارش داد.

با اعلام این خبر ماموران انتظامی و قضایی برای بررسی صحنه وارد محل شدند. محل کشف جسد در کمربندی فیروزکوه حد فاصل سه راه الغدیر به سمت سه راه شهید مهدوی بوده است. پس از بررسی های اولیه و انجام معاینات پزشکی، جسد به دستور قاضی پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد و تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت اغاز شد.

ماموران در نخستین مرحله از تحقیقات، به بررسی هویت جنازه سوخته پرداختند و موفق شدند او را شناسایی کنند.

با این حال مشخص شد که همسر این فرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است. برخی سایت های محلی خبر داده اند که جنازه همسر این مرد در سمنان پیدا شده با این حال معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سمنان در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد که هنوز گزارشی مبنی بر کشف جسد در سطح استان به دست پلیس نرسیده است.

در حال حاضر تحقیقات برای رمزگشایی از این دو جنایت آغاز شده اما هنوز معلوم نیست انگیزه احتمالی از وقوع این دو فقره قتل چیست.

۱۷۶/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا