«استیو بالمر» سومین سرمایه‌گذار بزرگ توئیتر شد

به گزارش موبنا، این اتفاق باعث شد تا بالمر به سومین سرمایه‌گذاری بزرگ در سومین شبکه اجتماعی بزرگ جهان تبدیل شود و سهم خود در توئیتر را از سهم «جک دورسی» مدیرعامل شرکت هم بیشتر کند. این اطلاعات روی صفحه شخصی بالمر در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شد و او از خرید جدید خود به …

به گزارش موبنا، این اتفاق باعث شد تا بالمر به سومین سرمایه‌گذاری بزرگ در سومین شبکه اجتماعی بزرگ جهان تبدیل شود و سهم خود در توئیتر را از سهم «جک دورسی» مدیرعامل شرکت هم بیشتر کند.

این اطلاعات روی صفحه شخصی بالمر در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شد و او از خرید جدید خود به عنوان اقدامی برای ارایه نوآوری‌های هرچه بیشتر در این زمینه یاد کرد.

بالمر ضمن ابراز خرسندی از انتخاب مجدد دورسی به عنوان مدیرعامل جدید توئیتر گفت: «موفق باشی دورسی، امیدوارم با همکاری‌ یکدیگر بتوانیم نوآوری‌های بیشتری ارایه دهیم. من بسیار خوشحالم که ۴ درصد سهام این شرکت را خریداری کرده‌ام».

ارزش کنونی شرکت توئیتر ۲۱ میلیارد دلار محاسبه می‌شود و بر این اساس خرید ۴ درصد سهام آن توسط «استیو بالمر» معادل ۸۰۰ میلیون دلار محاسبه خواهد شد.

برای آن دسته از کاربرانی که مطلع نیستند باید گفت، نشریه فوربز بالمر را سی‌وپنجمین مرد ثروتمند جهان معرفی کرده و مجموع دارایی‌های او را ۲۱.۵ میلیارد دلار محاسبه می‌کند.

۱۰۰/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا