نخستین ساعت پازلی جهان با قیمت 195 دلار عرضه می‌شود

موبنا - ساعت Blocks که نخستین ساعت مچی هوشمند پازلی در جهان محسوب می‌شود از امروز وارد کمپین Kickstarter شد تا به صورت گسترده‌تر در اختیار کاربران جهانی قرار گیرد.

به گزارش موبنا، پیش از این بیش از 250 هزار دلار سرمایه‌گذاری صورت گرفت تا این ساعت مچی توسعه یابد و کاربران جهانی آن را با قابلیت‌های بیشتر مورد استفاده قرار دهند.

لازم به ذکر است طی 37 روزی که طول کشید تا Blocks وارد کمپین شود، این ساعت مچی هوشمند توانست 300 هزار دلار دیگر سرمایه را دریافت کند.

باید توجه داشت که Blocks بسیار منحصر به‌فرد است و تاکنون هیچ ساعتی با این قابلیت ساخته نشده است. این نخستین ساعت مچی پازلی جهان محسوب می‌شود که یک هسته مرکزی دارد و دیگر بخش‌های آن به راحتی از یکدیگر جدا می‌شوند تا کاربران بتوانند ساعت خود را به راحتی ارتقا دهند.

بسیاری از سیستم‌های هوشمند این ساعت مچی در بندهای آن جاسازی شده است و کاربران می‌توانند با جدا کردن بخش‌های مختلف بند و تعویض آنها، ساعت خود را ارتقا دهند.

معمولی‌ترین مدل این ساعت مچی قرار است با قیمت 195 دلار وارد بازار شود که با پرداخت این رقم می‌توانید هسته مرکزی و بندهای هوشمند را در اختیار بگیرید.

100/

دنبال کنید @ اینستاگرام