بنیانگذار توئیتر مدیرعامل شد

به گزارش موبنا، دورسی که سال‌های نخست راه‌اندازی توئیتر مدیرعامل آن بود، هم‌اکنون در پست مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت Square هم فعالیت می‌کند. در اسناد امنیتی ثبت شده در کمیسیون فدرال بازرگانی آمریکا، تویئتر توضیح داد که دورسی به فعالیت‌های خود در استارت‌آپ Square ادامه می‌دهد و برای پست شغلی جدید خود حقوق …

به گزارش موبنا، دورسی که سال‌های نخست راه‌اندازی توئیتر مدیرعامل آن بود، هم‌اکنون در پست مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت Square هم فعالیت می‌کند.

در اسناد امنیتی ثبت شده در کمیسیون فدرال بازرگانی آمریکا، تویئتر توضیح داد که دورسی به فعالیت‌های خود در استارت‌آپ Square ادامه می‌دهد و برای پست شغلی جدید خود حقوق ویژه دریافت نمی‌کند.

دورسی نیز در این خصوص گفت: «بسیار خرسندم که مورد تایید هیئت مدیره قرار گرفتم تا بتوانم بار دیگر مدیریت این شرکت را در دست داشته باشم». او اضافه کرد که تمرکز اصلی خود را بر اجرای منظم قوانین، آسان‌سازی خدمات، و تعامل هرچه بیشتر ارزش‌های شرکت با کاربران معطوف می‌کند.

لازم به ذکر است در طول مدتی که دورسی پست مدیرعاملی شرکت توئیتر را در اختیار دارد، نمی‌تواند در قالب رئیس هیئت مدیره به فعالیت‌های خود ادامه دهد.

۱۰۰/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا