شاکله گزارش کمیسیون برجام تدوین شد

نایب رئیس کمیسیون برجام از تدوین شاکله اولیه گزارش کمیسیون برای ارائه به صحن علنی مجلس در جلسه روز دوشنبه برجام خبر داد و گفت:احتمال دارد در صورت اجماع نمایندگان این گزارش به صورت طرح فوریتی ارائه شود. منصور حقیقت‌پور در خصوص جلسه امروز کمیسیون برجام گفت: در جلسه امروز شاکله اولیه گزارش کمیسیون به …

نایب رئیس کمیسیون برجام از تدوین شاکله اولیه گزارش کمیسیون برای ارائه به صحن علنی مجلس در جلسه روز دوشنبه برجام خبر داد و گفت:احتمال دارد در صورت اجماع نمایندگان این گزارش به صورت طرح فوریتی ارائه شود.

منصور حقیقت‌پور در خصوص جلسه امروز کمیسیون برجام گفت: در جلسه امروز شاکله اولیه گزارش کمیسیون به صحن علنی مجلس تدوین شد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی مبنی بر کیفیت تدوین گزارش صحن بر اساس اظهارات میهمانان مختلف کمیسیون طی هفته‌های اخیر، گفت: از صحبت‌های کسانی که به کمیسیون گزارش ارائه دادند استفاده نشده، بلکه گزارش کمیسیون حاصل جمع‌بندی اعضای کمیسیون نسبت به برجام است.

وی با بیان اینکه چندین جلسه بررسی گزارش نهایی کمیسیون طول خواهد کشید، گفت: تا هفته اول مهرماه گزارش به مجلس ارائه می‌شود.

نائب رئیس کمیسیون برجام در خصوص نحوه ارائه گزارش به مجلس گفت: ممکن است با اجماع نمایندگان، این گزارش به صورت طرح در صحن علنی مطرح شده و رای‌گیری شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا