بی‌اخلاقی در خصوص خبر درگذشت”علی طباطبایی”+تصاویر

در حالی که علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان شب گذشته چهره در نقاب خاک کشید و پدر وی این خبر را تایید کرد، برخی سودجویان با انتشار اخباری کذب، شایعه کردند که فقط صفحه اینستاگرام وی هک شده است.

علی طباطبایی بازیگر جوان کشورمان شب گذشته دار فانی را وداع گفت.

بسیاری از بازیگران، هنرمندان و ورزشکاران بلافاصله پس از شنیدن این خبر ناگهانی، ضمن ابراز احساساتشان،‌ این ضایعه را به خانواده طباطبایی و کمال طباطبایی(تهیه کننده)، پدر وی تسلیت گفتند.

اما در این میان برخی سودجویان با سوءاستفاده از احساسات جوانان شایعه‌ای را پخش کردند که مشابه آن را پس از درگذشت مرتضی پاشایی نیز مشاهده کرده بودیم.

در این میان، سید کمال طباطبایی تهیه کننده سینما در حالی که از لحاظ روحی حال مساعدی نداشت، در گفت و گو با خبرگزاری میزان صراحتا گفت: پسرم شب گذشته بر اثر ایست قلبی ما را تنها گذاشت.

برخی افراد با ساخت صفحه‌ای تقلبی شایعه کردند که خبر درگذشت علی طباطبایی صحت ندارد و صفحه او هک شده است.
0000

این بازیگر جوان کشورمان از فعالان اینستاگرام محسوب می شد که 261 پست در این شبکه اجتماعی منتشر کرده بود. همچنین صفحه شخصی علی طباطبایی در اینستاگرام بیش از 70 هزار فالور(دنبال کننده) داشت، در حالی که این صفحات تقلبی با منتشر کردن تنها یک یا دو پست توانسته بودند فقط نزدیک به هزار نفر را از این روش فریب دهند.

گفتنی است آخرین پست اینستاگرامی علی طباطبایی که مربوط به ایفای نقشش در مجموعه قلب یخی بود، 3 روز پیش منتشر شده بود.

از سوی دیگر یک جستجوی کوتاه اینترنتی و مراجعه به خبرگزاری های مطرح کشور در زمان انتشار این گونه شایعات، کذب بودن آنها را مشخص می‌کند.

y96tr3q3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =

دنبال کنید @ اینستاگرام