الیکا عبدالرزاقی در پشت صحنه خندوانه چادر را مسخره کرد؟!

حضور الیکا عبدالرزاقی در برنامه خندوانه حاشیه هایی به همراه داشته است. بنا بر روایت اینستاگرام عبدالرزاقی یک نفر مدعی شده که وی در پشت صحنه برنامه خندوانه چادر به سر کرده و بازیگر خانمی را که چند وقتی است ظاهرش را تغییر داده، مسخره کرده است.

به گزارش سرویس شبکه های اجتماعی شفاف، حضور الیکا عبدالرزاقی در برنامه خندوانه حاشیه هایی به همراه داشته است.بنا بر روایت اینستاگرام عبدالرزاقی یک نفر مدعی شده که وی در پشت صحنه برنامه خندوانه چادر به سر کرده و بازیگر خانمی را که چند وقتی است ظاهرش را تغییر داده، مسخره کرده است.

الیکا عبدالرزاقی با قرار دادن عکس  کامنت های مربوط به این ماجرا به بیان ضد و نقیض ها پرداخته و این مساله را تکذیب کرده است.

0000
بدون شرح اول به روایت عبدالرزاقی0000

بدون شرح 2

0000

توضیحات الیکا عبدالرزاقی:تا متوجه شد قراره برخورد قضایی بشه کسی که مدعی داشتن فیلم و عکس بود انداخت گردن یکی دیگه.اخه مرد چرا به خودت می گی مسلمون

0000

الیکا عبدالرزاقی: این هم مرجع دوستمون که فرمودن ایشون از طریق اینستا به اطلاعشون رسوندن که از من فیلم و عکس دارن که من در پشت صحنه خندوانه کسانی را مسخره کردم.

0000
پاسخ الیکا عبدالرزاقی و درخواست وی از مردم: خودتان قضاوت کنید

14 thoughts on “الیکا عبدالرزاقی در پشت صحنه خندوانه چادر را مسخره کرد؟!

 1. محمد پاسخ

  ما از خانم عبدالرزاقی انتظار داشیم حامی حجاب باشندنه حامی بی فرهنگی وبی حجابی
  من ایشان و همسرشان از بازییکران نیک می دانیم حجاب صدفی برای مروارید.

 2. سمانه پاسخ

  کاش کمتر همدیگه رو قضاوت کنیم باحجاب یا بی حجاب باید یاد بگیریم هممون انسانیم . بازیگر یا هرچی که باشیم . ما آدما خودمون پوششمون رو انتخاب میکنیم .کی میخوایم یادبگیریم انقدر اعتقاداتمون رو به زور تو سر هم نکوبیم . افراد بی حجاب لزوما انسانهای بدی نیستن. افراد باحجاب هم همینطور . خواهش میکنم کمی انسان باشیم و بحثای بیهوده نکنیم.و بذاریم هر بانویی اونطور که فکر میکنه باشه و زندگی کنه

  1. ربزبین پاسخ

   سمانه خانم ، نه همین لباس زیباست نشان ادمیت…. لباس پوشیدن نوعی بروز عقیده درون است حال اگر با باورهایمان نیز مخلوط شود میشود نوعی تبلیغات باور هایمان.درسته ما ادمها پوششمان را خودمان انتخاب میکنیم و تا اونجایی که به هم اسیب نرسونیم.وقتی با پوشش خود باعث کج راه رفتن دیگران بشوم باید انتظار داشته باشم که همین مشکل نیز از طرف دیگران برای عزیز خودم نیز پیش بیاید ! زندگی اجتماعی دارای محدودیت هایی است که به آن قانون میگویند . در موضوع پوشش چه قانونی کاملتر از طرف خالقمان وضع شده حال اگر این را من زیر پا بگذارم ، به این چه میگویند؟مطمنا هر زنی در دوران مجردی خود به قول خودش هر طور که خواست بپوشد ،در دوران متاهلی از پوشش دیگران (به طور دلخواه خودشان)، زمانی که چشمهای همسرش عین پنکه دنبال کننده آنها باشد نگران میشود.پس آنچه که برای خودتان نمی پسندید برای دیگران نخواهید.نگوئید مردها چشمهایشان را درویش کنند.شما با این طرز بیرون آمدنتان(دلبخواه خودتان)از ازادی نگاه مردان با غیرت کم کردید و مجبورشان کردید که یا به هوا ویا به زمین نگاه کنند.ایا این انصاف است.

  2. جوانم ایرانیم انقلابیم پاسخ

   کاری نداریم که هر کس توی فضای خصوصی زندگیش چطوره،ولی در محیط عمومی باید جوری زندگی بکنه که به دیگران آسیب نرسونه،مخصوصا مشاهیر جامعه که الگوی بقیه هستند،آفریدگارمون وقتی گفته این جوری باش برات بهتره یعنی بهتره اگه بفهمی،هرروز هم که دانش محدود بشری پیشرفت میکنه بهتر میشه فهمت رو از قوانین آسمانی افزایش بدی،من متاسفم برای کسایی که به اسم روشن فکری یا با فرهنگ بودن میخوان فرهنگ اشتباه خودشونو رواج بدن،اگر روزی ظلم به دیگران و به خودمان به عنوان یک ارزش و روشن فکری بیان بشه فاتحه اون جامعه خوندست،ولی بنظرم شکر خدا و سپاس از شهدا امروز جامعمون آدم خوب کم نداره.
   منظورم این نیست که هر آدم با حجابی از هر آدم بدحجابی بهتره ولی بنظرم احتمال خوبی با حجاب ها از بی حجاب ها بیشتره،باید جامعه ای بسازیم که در اون هیچکس به خودش و دیگران ظلم نکنه،امر به معروف به شیوه درست باید زیاد بشه،صدا و سیما هم باید بهتر کارکنه،متاسفانه بعضیا مسائل رو با هم قاطی میکنند،مثلا تا میگی بدحجابی ظلم به خودت و جامعست میگه برو پول اختلاصو بگیر،اختلاص و امثال هم ظلم به ملته و جلوی هرنوع ظلم به جامعه باید گرفته بشه،ولی مسائل رو نباید با هم مخلوط کرد.
   یاعلی…اللهم عجل لولیک الفرج

 3. امین پاسخ

  خانم یا آقای ربزبین
  اینی که نوشتید نه همین لباس زیباست نشان آدمیت منظورش اینه که مهم لباس نیست و آدمیت توی لباس نیست
  اگر فیلم رسوایی رو دیده باشید منظورمو میفهمید که اکبر عبدی گفت
  اما شما اینو نوشتید و بعدش گفتید باطن آدم در ارتباط مستقیم با پوشششه
  در صورتی که حرف این جمله معروف دقیقا برعکسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام