ایراد به جدول زمان‌ بندی انتخابات الکترونیک

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از ایراد شکلی شورای نگهبان به جدول زمان‌بندی انتخابات الکترونیک خبر داد و گفت که این جدول برای رفع ایراد به وزارت کشور عودت شده است.

سیامک‌ ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از واصل شدن جدول زمانبندی برگزاری انتخابات الکترونیک از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان خبر داد و گفت: جدول زمان‌بندی برگزاری انتخابات الکترونیک از وزارت کشور به شورای نگهبان آمده است، اما به دلیل اینکه اشکالاتی داشته، آن را به وزارت کشور برگرداندیم تا اصلاح کنند.

وی به اشکالات جدول زمانبندی برگزاری انتخابات الکترونیک که از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان اعلام شده است، اشاره کرد و افزود: این جدول زمان‌بندی اشکالاتی از جهت تاریخ و شکلی داشت که قرار شد آن را اصلاح کرده و دوباره به شورای نگهبان ارسال کنند.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در ادامه، اظهار داشت: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزار شدن و یا نشدن انتخابات به صورت الکترونیک نمانده است، لازم است وزارت کشور این جدول زمان‌بندی را هر چه زودتر اصلاح کرده و به شورای نگهبان ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام