سرمربی مصر:

خوشحالم برابر ایران به ست پنجم رسیدیم

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال مصر گفت: از نتیجه دیدار با ایران راضی نیستم، اما خوشحالم که توانستیم برابر تیم قدرتمندی مانند ایران به ست پنجم برسیم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال مصر با هدایت ریس گرزگورز با نتیجه 3 بر 2 برابر ایران شکست خورد. وی در نشست خبری اظهار داشت: مسابقه به ست پنجم رسید و چنین انتظاری را از شاگردانم نداشتم. از نتیجه راضی نیستم، اما خوشحالم که توانستیم برابر تیم قدرتمندی مانند ایران به ست پنجم برسیم.

وی تصریح کرد: تیم ایران انگیزه‌ای برای این مسابقه نداشت و ست‌های دوم و چهارم را واگذار کرد، اما تیم مصر هم در ست‌های اول، سوم و پنجم به تجربیات بازیکنان ایرانی باخت.

سرمربی تیم مصر به جوانگرایی والیبال در مصر اشاره کرد و گفت: والیبالیست‌های تیم مصر بسیار جوان بودند و میانگین سنی تیم ما 2 سال پایین‌تر از تیم ایران بود. به دلیل جوانگرایی در تیم ملی مصر از بازیکنان تیم جوانان در این تیم استفاده کردیم. پس از امارات هم به مکزیک می‌رویم تا با همین ترکیب در مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان شرکت کنیم.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در آخرین دیدار از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر 2 تیم مصر را شکست داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام