تصادف بامدادی دو پراید، صبح خونینی در تهران رقم زد

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع تصادف پرایدی در بزرگراه نیایش خبر داد که به دلیل سرعت بالا، پس از برخورد با یک وسیله نقلیه دیگر، جان سرنشین بی‌گناه آن را گرفت.

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وقوع یک تصادف مرگبار در ساعت 1 بامداد امروز اظهار کرد: در ساعت یک بامداد صبح امروز وقوع یک تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام شد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در بررسی کارشناسان مشخص شد راننده یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه با یک دستگاه پراید دیگر برخورد کرده است.
وی ادامه داد: متاسفانه در این سانحه مرگبار، سرنشین پرایدی که به هیچ وجه در این سانحه مقصر نبود جان خود را از دست داد.
مرادی در ادامه با اشاره به وقوع تصادف دیگری در سه راه تقی‌آباد خاطرنشان کرد: همچنین در ساعت 4:30 صبح امروز برخورد یک دستگاه پراید و یک دستگاه کامیون در سه راهی تقی آباد، مقابل پارکینگ شرکت واحد، به کشته شدن سرنشین پراید ختم شد.
وی افزود: در این سانحه، کارشناسان پلیس، علت تصادف را عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی پراید عنوان کردند.
مرادی خاطرنشان کرد: رعایت سرعت مجاز، توجه به جلو، استفاده از کمربند ایمنی توسط سرنشینان و رعایت فاصلی طولی می‌توانست از وقوع چنین حوادث دردناکی پیشگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام