فهرست آپارتمان‌ های زیر 200 میلیون تومان

در میان انبوه فایل‌های فروش مسکن که این روزها در بنگاه‌ها بدون مشتری باقی مانده‌اند، مواردی دیده می‌شود که به‌دلیل برخورداری از شرایط ویژه، خرید آسان‌تری را برای متقاضیان کم‌پول، فراهم می‌کند.

هم‌اکنون حجم قابل‌توجهی از متقاضیان خرید مسکن به‌خصوص زوج‌های جوانی که برای اولین بار قصد خرید مسکن دارند، با بودجه‌ای کمتر از 200 میلیون تومان درصدد خرید آپارتمان هستند.

به‌طور معمول، متقاضیان اولین خرید در بازار مسکن به‌دلیل توان کم مالی، معمولا به سراغ واحدهای کوچک متراژتر در مناطق پایین‌تر شهر می‌روند تا از این طریق بتوانند صاحبخانه شوند.

اما در میان انبوه فایل‌هایی که در آنها حداقل بودجه خرید مسکن 300 میلیون تومان است، فایل‌های دیگری وجود دارد که متقاضی خرید می‌تواند آنها را با هزینه‌ای کمتر از 200 میلیون تومان خریداری کند.

اگرچه عمده این واحدها معمولا در نواحی جنوبی پایتخت واقع شده‌اند و شاید زندگی در این مناطق مطابق میل بعضی از متقاضیان خانه اولی نباشد، اما در بازار برخی مناطق معمولی هم بسته به محله مورد جست و جو، مواردی از آپارتمان‌های ارزان‌قیمت دیده می‌شود که متناسب با برخورداری یا عدم برخورداری از برخی امکانات از جمله پارکینگ و انباری یا به‌دلیل کم‌متراژ بودن، کهنه‌ساز بودن و سایر عوامل، با نرخی کمتر از قیمت منطقه، به بازار فروش عرضه شده‌اند.

این در حالی است که هم‌اکنون علاوه‌بر بازار مسکن نواحی جنوبی شهر تهران، غرب پایتخت هم به‌دلیل برخورداری از انبوه واحدهای کوچک متراژ با ویژگی‌های متنوع، بازار خوبی برای خرید این دسته از آپارتمان‌ها به شمار می‌رود.

این در حالی است که بررسی‌ها از وضعیت بازار مسکن در مناطق شرقی تهران حاکی است: هم‌اکنون آپارتمان‌های واقع شده در شرق تهران در مقایسه با مناطق مشابه واقع در غرب پایتخت، به‌طور نسبی از قیمت‌های بالاتری برخوردارند.

فهرست آپارتمان‌ های زیر 200 میلیون تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام