محمدرضا شجریان در قونیه کنسرت می‌دهد

درحالی‌که کنســـرت «محمدرضا شجریان» در استانبول در چهارم سپتامبر به دلایلی نامعلوم لغو شد، استاد آواز ایران 20 روز بعد از این تاریخ در «قونیه» به اجرای برنامه خواهد پرداخت و «تور جهانی سرگشتگان» را در این شهر بر اساس ساخته‌هایی از خودش، سعید فرج‌‍`پوری و مجید درخشانی به روی صحنه خواهد برد.

در این مدت طبق گفته‌های شجریان در چند سال اخیر بارها به درخواست‌های او برای برگزاری کنسرت در ایران پاسخ منفی داده شده است. حالا 6 سال است که از انتشار آخرین آلبوم او نیز می‌گذرد. بعد از آنکه امید‌ها برای پایان ماجرای ممنوع‌الفعالیتی «محمدرضا شجریان» کمرنگ شد، استاد آواز ایران برای ارتباط بیشتر با مخاطبانش تصمیم به اجرای برنامه در «استانبول» گرفت و از هفته‌ گذشته بلیت‌فروشی این برنامه نیز آغاز شد، اما این برنامه بدون آنکه دلیل مشخصی برایش ذکر شود، لغو شد.

تا کنون شرکت «دل آواز» اطلاعاتی رسمی در این خصوص ارائه نکرده و تنها اعلام کرده است که به دلایل «فورس ماژور» اجرای این برنامه در تاریخ معین فراهم نیست. این شرکت همچنین شرایطی را مهیا کرده است تا خریداران بلیت امکان باز پس‌گیری وجهی که در این خصوص داده‌اند را نیز داشته باشند و همین بازار شایعات گوناگونی را نیز فراهم آورده است.

البته روابط عمومی شرکت دل آواز وعده داده است که از طریق رسانه‌ رسمی شرکت و محمدرضا شجریان به‌زودی تاریخ جدید اجرای این برنامه اعلام خواهد شد.

در این میان «مجید درخشانی» آهنگساز و سرپرست گروه شهناز در گفت‌وگو با سایت موسیقی ما به این مساله اشاره دارد که به احتمال فراوان این کنسرت در تاریخی دیگر به اجرا درخواهد آمد. او البته خودش نیز اطلاعات دقیق‌تری از تصمیم شجریان برای اجرای این برنامه در دست ندارد و می‌گوید که قرار است در جلسه‌ای حضوری این ماجرا بیان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام