عکس/ خوشگذرانی عضو شورای‌شهر در کانادا

عضو شورای شهر تهران در صفحه فیس بوکش عکسی‌هایی از خود در سواحل کانادا منتشر کرد.عبدالحسین مختاباد ضمن انتشار تصاویر زیر در صفحه فیس بوکش نوشت: "سفر به ویکتوریا و بازگشت به ونکوور با کشتی".

0000

2 thoughts on “عکس/ خوشگذرانی عضو شورای‌شهر در کانادا

 1. ali پاسخ

  با سلام،
  یه جوری تیترو نوشتین خوشگزرانی که بنده خدا انگار چیکار کرده!!!
  با شناختی که بنده از ایشون دارم بیش از سه دهه هست که در سفر بودن و هستن،چراکه هنرمند ملی و بین المللی هستن.
  بارها برای اجرای کنسرت به اروپاو… سفر کردن و میکنن، این یه برخورده کاملا غیراخلاقیه که چنین تیتری رو درباره این هنرمند مردمی نوشتید.
  نکته دوم اینکه یه جوری نوشتین عضو شورای شهر فلان… که انگار این بنده خدا فقط عضو شورای شهره و دیگه هرکی عضو شورای شهر شد نباید زندگی و تفریح و … داشته باشه مثل هر آدم دیگه ای.
  شما بهتر به جای حاشیه سازی پشت سر هنرمندی که همه مردم میشناسنش،بری سراغ اصولگراهایی که توی شورا میلیارد دارن به جیب میزنن…….
  بازم میگم این تیتر در عین نبود شناخت نسبت به آقای دکتر مختاباد بوده و شرم آوره که هر چرندی به ذهنتون میرسه رو انتشار میدین!

 2. mehdi پاسخ

  تا جایی که بنده ایشون رو میشناسم هنرمندی ملی و بین المللی هستن و بالغ بر 3دهه هست که به اروپا و … سفر میکنن. بارها برای اجرا به کانادا رفتن و بازهم خواهند رفت. واقعا شرم آوره که در مورد تیتر این خبر حتی فکر هم نشده و بعد درج شده، کاملا مشخصه که طرف مغرضانه این تیترو فقط کپی پیست کرده. به نظرتون هرکی عضو شورا شد دیگه نباید زندگی شخصیشو(سفر و تفریح و… ادامه بده؟؟؟؟؟!!!!
  ایشون اصلا احتیاجی ندارن با پز شورای شهر به خارج برن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =

دنبال کنید @ اینستاگرام