نامه مادر شهيد غواص به رهبری

فاطمه کارساز مادر غواص شهيد منوچهر تنگسيري که در 16 مرداد ماه سال جاري پيکر مطهر فرزند خود را پس از 29 سال چشم‌انتظاري در آغوش کشيد، نامه‌اي به رهبر معظم انقلاب نوشته است.

وي در اين نامه پراحساس خطاب به رهبر انقلاب نوشته است: آنچه مرا آرامش حقيقي داد پيام معظم له بود که نشان از سربلندي و افتخار آفريني پاره تنم بود که در برهه‌ي حساس کنوني بار ديگر به ياري مولا و سرور و ولي امر خويش شتافت. متن اين نامه که پس از تقديم به دفتر رهبر انقلاب، به صورت عمومي منتشر مي‌شود بدين شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي

سلام عليکم

پس از 29 سال فراق فرزند 14 ساله‌ام، امروز او را در آغوش گرفته و آرامش يافتم ولي آنچه مرا آرامش حقيقي داد پيام معظم له بود که نشان از سربلندي و افتخار آفريني پاره تنم بود که در برهه‌ي حساس کنوني بار ديگر به ياري مولا و سرور و ولي امر خويش شتافت. رهبر عزيزم خبر بازگشت منوچهرم مرا ناراحت نکرد بلکه مرا عزت و افتخار ديگر داد.

آنچه قلب مرا ناراحت و رنجور مي کند تنهايي ولي امر مسلمين جهان است که حاضرم در راه شما و اعتلاي اسلام ناب محمدي خود و فرزندان ديگرم را فدا کنم. آقا و سرور ما، ما هيچ وقت نخواهيم گذاشت خواب بازگشت آمريکاي جنايت کار و مستکبرين عالم براي بزدلان و دنيا پرستان تحقق يابد و نخواهيم گذاشت حوادث تلخ 68 و جام زهر ديگر، ديگر بار تکرار گردد.

هميشه اين صحبت فرزندم در گوشم طنين است که در مقابل مستکبرين عالم بايد همانند اباعبدالله الحسين (ع) و فرزندان شهيدش جان فشاني کرد و در راه اعتلاي انقلاب اسلامي و دفاع از انقلاب قيام کرد. براي عزت و سربلندي شما و ذلت و خواري بدخواهان شما دعا مي‌کنم و از شما مي‌خواهم ما را از دعاي خير خود بي نصيب نفرماييد.

فاطمه کارساز . مادر غواص شهيد منوچهر تنگسيري

شهيد غواص منوچهر تنگسيري، در تاريخ چهارم دي ماه سال 1365 در عمليات کربلاي 4 و جزيره سهيل به شهادت رسيد و پيکر پاکش بعد از 29 سال غربت و بي نشاني شناسايي و به وطن بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام