امکان مشارکت مشترکان همراه اول در توسعه حرم علوی

موبنا - ستاد بازسازی عتبات عالیات با اجرای طرح "خشت هایی برای بهشت"، از امکان مشارکت مشترکان تلفن همراه اول در توسعه حرم علوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار موبنا، در اجرای این طرح مشترکان همراه اول می توانند با عضویت در این پروژه در توسعه حرم مطهر امام علی(ع) مشارکت کنند.
در این طرح که با مشارکت همراه اول انجام می شود، مشترکین این اپراتور می توانند با عضویت در طرح خشت هایی برای بهشت، با پرداخت روزانه فقط 110 تومان، به میزان یک خشت در ساخت صحن و شبستان حضرت فاطمه(س) در جوار حرم حضرت امیرالمومنین علی(ع) سهیم شوند.
همراه اولی ها می توانند با ارسال عدد 110 به سر شماره 8888 در مشارکت این طرح اقدام و در صورت انصراف با ارسال واژه لغو به همین شماره از مشارکت صرف نظر کنند.
صحن و شبستان حضرت زهرا(س) یکی از بزرگترین پروژ های عمرانی جهان اسلام است که در مساحت 220 هزار متر مربع در جنب حرم مطهر امام علی(ع) در حال ساخت است.
این طرح شامل صحن و سرای زائرین، موزه، کتابخانه، سلف سرویس، آشپزخانه، سرویسهای بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی برای زائران است.
پروژه بزرگ صحن حضرت زهرا(س) به دست مهندسان و مشاوران متبحر ایرانی و نیروهای مهارتی اعزامی از ایران در دست اجرا بوده و با کمک ها و نذورات مردمی در حال ساخت است.
با اتمام این طرح توسعه ای، فضای حرم امام علی(ع) حدود 20 برابر وسعت خواهد یافت.
پیش بینی می شود بخش زیارتی این صحن و شبستان تا یکسال دیگر به بهره برداری برسد.
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام