سوداگر مرگ با شلیک پلیس زمین گیر شد

فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری از دستگیری سوداگر مرگ و کشف یک کیلو و 735گرم هروئین،پس از شلیک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ،خبر داد.

تابناک: فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری از دستگیری سوداگر مرگ و کشف یک کیلو و 735گرم هروئین،پس از شلیک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ،خبر داد.

سردار نورعلی یاری با اعلام این خبر افزود:در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر ،اقدام به خرید هروئین از استان اصفهان و توزیع گسترده این مواد در سطح چهارمحال و بختیاری می کند، موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی گفت:ماموران،پس از هماهنگی با مرجع قضایی،با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان و با استفاده از اطلاعات منابع خود، متهم را هنگام انتقال مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودرو پژو پارس،در محور اصفهان- بروجن شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

یاری افزود:با ایجاد ایست و بازرسی و استقرار علائم هشدار دهنده در مسیر حرکت این سوداگر مرگ، به وی دستور ایست داده شد،که وی بدون توجه به دستور ماموران،با افزودن به سرعت خودرو قصد فرار داشت،که ماموران با رعایت قانون با به کار گیری سلاح، اقدام به شلیک تیر هوایی کردند و خودرو این قاچاقچی سرانجام پس طی مسافت طولانی و برخورد با درختان اطراف جاده متوقف شد.

سردار یاری اظهار کرد:با توقف خودرو، متهم قصد معدوم کردن مواد مخدر داخل خودرو را داشت که با هوشیاری ماموران،اقدام وی ناکام ماند و طی بازرسی از این خودرو،یک کیلو و735گرم هروئین کشف شد.

وی،در پایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی از مردم خواست با توجه به اولویت پلیس در تشدید برخورد با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر،اطلاعات خود را در زمینه فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر،از طریق تلفن یا پیامک 110به پلیس اطلاع دهند.
****

اجرای دو طرح ارتقاءامنیت اجتماعی در چهارمحال و بختیاری معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی چهارمحال وبختیاری، از جمع آوری 44 معتاد متجاهر و توقیف18دستگاه موتورسیکلت متخلف در نتیجه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان خبر داد.

فضل اله برزویی افزود:به منظور پیشگیری از وقوع سرقت های خرد، که عمده آنها توسط معتادان متجاهر رخ می دهد، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان ،اقدام به اجرای طرح جمع آوری این گونه معتادان در سطح استان کردند.

وی گفت:در نتیجه اجرای این طرح 44 نفر از معتادان جمع آوری و با هماهنگی مراجع قضایی به مرکز ماده 16معرفی شدند.

برزویی افزود:در اجرای طرح دیگری ماموران انتظامی شهرستان کیار، 18دستگاه موتورسیکلت متخلف فاقد مدارک از جمله کارت و گواهینامه ،بیمه نامه و کلاه ایمنی را توقیف و جهت اعمال قانون روانه پارکینگ کردند.

سرهنگ بروزیی، سامانه تلفن وپیامک سه شماره ای 110 را آسان ترین و بهترین پل ارتباطی مردم و پلیس اعلام کرد و از مردم خواست با ارسال اخبار مرتبط با مواد مخدر و یا اخبار امنیتی و ترافیکی ،پلیس را در اجرای بهتر ماموریت ها یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام