دو گروگانگیری در پرونده قاتل سریالی گلستان

قاتل سریالی گلستان که تا‌کنون به قتل ۱۱ نفر اعتراف کرده است در تازه‌ترین اعترافاتش به بیان جزئیات ۲گروگانگیری پرداخت و با حضور کارآگاهان صحنه گروگانگیری‌ها را بازسازی کرد.

تابناک: با ادامه تحقيقات از قاتل سريالي گلستان هر روز ابعاد تازه‌اي از جنايت‌هاي مخوف او فاش مي‌شود. راز جنايات اين مرد كه حسين نام دارد با تلاش شبانه‌روزي كارآگاهان پليس آگاهي استان گلستان و پس از آن فاش شد كه كارآگاهان توانستند پدر و پسري را به جرم قتل 2نفر در شهرستان گرگان و كردكوي و همچنين ده‌ها سرقت مسلحانه و عادي دستگير كنند.

پدر كه عامل اصلي اين سرقت‌ها بود در جريان بازجويي‌ها جرايمش را به گردن گرفت و در ادامه قاتلي به نام حسين را به پليس معرفي كرد كه سال‌ها دست به جنايت در نقاط مختلف استان گلستان مي‌زده است. حسين در شهرستان گنبد دستگير شد و اعتراف كرد كه در جريان سال‌ها فعاليت مجرمانه دست به قتل 11نفر زده است كه جزئيات كامل اين جنايت‌ها، روز گذشته در گفت‌وگو با اين مرد در همين صفحه منتشر شد.

او همچنين به همكاري با قاچاقچيان مخوفي كه از سال‌ها قبل تحت‌تعقيب پليس قرار دارند اعتراف كرد و گفت كه تا حالا محموله‌هاي بزرگ مواد‌مخدر از 400كيلو گرفته تا 900كيلو ترياك را براي آنها از مرزهاي شرقي به استان گلستان قاچاق كرده است. حسين همچنين به سرقت‌هاي مسلحانه زيادي هم اقرار كرد اما در تازه‌ترين اعترافاتش مدعي شد كه سال‌ها قبل براي ارتكاب گروگانگيري نيز اجير شده بود.

يكي از گروگانگيري‌ها در شهر نظام‌آباد استان گلستان رخ داد و حسين مدعي شد كه در جريان اين ماجرا پسر 20ساله‌اي را با تهديد اسلحه ربوده بود تا از خانواده‌اش اخاذي كند. او مدعي شد كه پدر گروگانش در جريان معامله مواد‌مخدر با يكي از دوستان وي به او بدهكار شده و حاضر نبود بدهي خودش را پرداخت كند و به همين دليل او پسر 20ساله مرد بدهكار را با تهديد اسلحه گروگان گرفت و در نهايت پس از اينكه حدود 5ميليون تومان از خانواده او دريافت كرد، گروگانش را رها كرد.

مرد جنايتكار همچنين مدعي شد كه دومين گروگانگيري را نيز در اطراف شهرستان گنبد رقم زده و در اين ماجرا نيز به‌دليل اختلاف حساب بر سر معامله مواد‌مخدر، پسر جوان بدهكار را با تهديد اسلحه ربوده و او را چندين روز در خانه‌اي زنداني كرده بود تا اينكه درنهايت با گرفتن مبلغ مدنظرش از خانواده گروگان، او را رها كرد.

با اعترافات مرد جنايتكار، صبح پنجشنبه به دستور سرهنگ محمدرضا اكبري، رئيس پليس آگاهي استان گيلان، حسين به همراه تيمي از مأموران راهي شهرستان گنبد شد و به بازسازي صحنه گروگانگيري‌ها و بيان جزئيات اين دو حادثه پرداخت. طبق بازجويي‌هاي انجام شده از مرد جنايتكار، پليس احتمال مي‌دهد كه وي به‌خاطر اختلاف بر سر معامله مواد‌مخدر دست به قتل افراد ديگري هم زده است كه تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد تا با شناسايي مقتولان راز ادعاهاي جديد او فاش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

دنبال کنید @ اینستاگرام