قاتل فراری زندان نیویورک، دستگیر شد

«سوئیت» در جنگل و در نزدیکی مکانی که دیگر مجرم فراری «ریچارد مت» توسط نیروهای پلیس کشته‌شد، مورد اثابت گلوله قرار گرفت و هم‌اکنون شرایط وی وخیم است. «ریچارد مت»، ۴۸ ساله و «دیوید سوئیت»، ۳۴ ساله، جمعه شب با استفاده از ابزارهای برقی از مرکز تادیبی کلینتون در دانمورا گریختند. ایالت نیویورک جایزه ای …

«سوئیت» در جنگل و در نزدیکی مکانی که دیگر مجرم فراری «ریچارد مت» توسط نیروهای پلیس کشته‌شد، مورد اثابت گلوله قرار گرفت و هم‌اکنون شرایط وی وخیم است.

«ریچارد مت»، ۴۸ ساله و «دیوید سوئیت»، ۳۴ ساله، جمعه شب با استفاده از ابزارهای برقی از مرکز تادیبی کلینتون در دانمورا گریختند.

ایالت نیویورک جایزه ای ۱۰۰ هزار دلاری برای اطلاعات مربوط به محل اختفای آنها تعیین کرده بود.

این اولین بار طی ۱۵۰ سال است که کسی موفق به فرار از این زندان می شود.

روزنامه نیویورک پست گزارش داد که این دو نفر دیوار فولادی پشت سلول خود را بریدند و خود را به یک رشته لوله ها و تونل ها رساندند و آنجا هم با بریدن موانع موفق به خروج از زندان شدند.

این دو نفر از طریق یک حفره فاضلاب وارد خیابانی در آن نزدیکی شده و در حدود ۳۰ کیلومتری جنوب مرز کانادا در تاریکی شب ناپدید شدند.

آنها برای فریب زندانبان ها لباس های مچاله شده را در تخت قرار دادند تا وانمود کنند که خواب هستندبه گونه ای که غیبت آنها تا صبح روز بعد معلوم نشد.

«مت» به خاطر ربودن و به قتل رساندن مردی در سال ۱۹۹۷ به حداقل ۲۵ سال حبس – و حداکثر حبس ابد – محکوم شده بود.

«سوئیت» هم به خاطر قتل کوین تارسیا، معاون کلانتر بخش بروم، به حبس ابد محکوم شده بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا