بازار گوشی همراه هوشمند در استرالیا سیر صعودی طی کرد

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” سلولار نیوز” ، عرضه گوشی های هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی یا صفحه کلید مدل QWERTY – که اصطلاحا به آنها وسایل data-centric converged  گفته می شود – در نیمه اول سال ۲۰۰۹ میلادی در این کشور نرخ رشد سالانه معادل ۲۳۵ درصدی را نشان …

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” سلولار نیوز” ، عرضه گوشی های هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی یا صفحه کلید مدل QWERTY – که اصطلاحا به آنها وسایل data-centric converged  گفته می شود – در نیمه اول سال ۲۰۰۹ میلادی در این کشور نرخ رشد سالانه معادل ۲۳۵ درصدی را نشان می دهد.
برای اولین بار در بازار استرالیا وسایل data-centric converged  از بازار وسایل voice-centric پیشی گرفت و ۵۱ درصد وسایل عرضه شده به بازار را در سه ماهه اول سال ۲۰۰۹ میلادی ، شامل شد.
وسایل data-centric converged در پایان سه ماهه دوم سال جاری میلادی ، ۶۵ درصد بازار استرالیا را در اختیار داشتند.
همچنین ، عرضه گوشی های تلفن همراه سنتی که درحال حاضر در مجموع ۶۶.۹ درصد گل بازار وسایل همراه استرالیا را دراختیار دارد ، رشد سالانه ۱۱.۵ درصدی داشت.
بازار تلفن همراه دراسترالیا – علی رغم اوضاع نابسامان اقتصاد جهانی – درسال جاری از وضعیت مناسبی برخورداربود و پیش بینی می شود درسال آینده وضعیت به مراتب بهتری د اشته باشد.
۱۹/۱۳۱

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا