گرد و غبار، مهمان تهران و 6 استان کشور

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امشب تهران، البرز، قم، مرکزی، قزوین، سمنان و اصفهان دوباره وزش باد شدید به همراه گرد و غبار را دارند، گفت: بارش پراکنده در برخی از شهرهای شمالی کشور رخ می‌دهد.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: در 3 روز آینده در بعد‌ از ظهرها و اوایل شب در برخی از نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، جنوب استان سیستان و بلوچستان منطقه چابهار و ارتفاعات مازندران و گلستان بارش پراکنده باران را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پدیده غالب امروز در کشورمان وزش باد و گرد و خاک است، افزود: در 2 شب آینده برای استان‌های تهران، البرز، قم، مرکزی، قزوین، سمنان، اصفهان وزش باد شدید به همراه گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه آسمان تهران صاف است، گفت: غبار صبحگاهی امروز در پایتخت دیده شد و اوایل شب نیز وزش باد و گرد و خاک برای استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه گفت: شهرکرد با دمای 6 و اهواز با دمای 48 درجه سانتیگراد به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مراکز استان‌های کشور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =