رييس سابق شوراي اصناف کشور :

توليد کنندگان گوشي اصول ” مشتري مداري ” را فراموش کرده اند

موبنا – رييس سابق شوراي اصناف کشور گفت : توليدکنندگان گوشي تلفن همراه اصول مشتري‌مداري را فراموش کرده و کمتر براي رفع مشکلات مشتريان تمايل نشان مي‌دهند .

” محمد آزاد ” در گفت و گو با خبرنگار موبنا افزود : بي توجي به مشکلات مشتريان گوشي هاي تلفن همراه در ايران به‌خاطر آشنايي آن‌ها با رفتار خريد مردم و انحصاري بودن بازار ايران و يا به خاطر وجود ظرفيت‌هاي بسيار بازار ايران و نبود رقيب براي آن‌هاست که باعث شده تا در مورد ارايه‌ي خدمات پس از فروش، آن‌طور که بايد، اهميتي قائل نيستند .
وي گفت : وجود تقاضا براي تلفن همراه در کشور توليد کنندگان گوشي را براي سرمايه‌گذاري در بازار ايران جذب کرده است و شركت‌هاي خارجي با حضور در بازار مستعد کشورمان و انجام سرمايه‌گذاري، شركت‌هايي را براي ارايه‌ي خدمات پس از فروش گوشي‌هاي تلفن همراه خود ايجاد كرده‌اند تا با ارايه‌ي كارت‌هاي ضمانت، مشتريان بيشتري را جذب و فعاليت خود را در بازار تلفن همراه ايران رسمي‌ جلوه دهند.
رييس سابق شوراي اصناف کشور اظهار داشت :  در کشورهاي صنعتي، توليدکنندگان گوشي تلفن همراه براي جذب مشتري از راه‌هاي مختلفي استفاده مي‌كنند که  يکي از مهم‌ترين آن‌ها ارايه‌ي خدمات پس از فروش با کيفيت مناسب است.
وي ادامه داد :  چرا که به دليل رقابت بسيار نزديک رقبا، شركت‌ها از هر راهي براي جذب مشتري استفاده مي‌كنند، اما اين شركت‌ها هنگام سرمايه‌گذاري در بازار ايران تنها به دنبال جذب مشتري هستند و توجه چنداني به خدمات پس از فروش نمي کنند .
162/13/123

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =