همراه اول قرارداد سرويس رومينگ مستقيم با 238 اپراتور دارد

فارس- شركت ارتباطات سيار ايران با 238 اپراتور از 105كشور جهان، قرارداد سرويس رومينگ مستقيم و بدون دخالت واسطه‌ها دارد.

به گزارش فارس به نقل از ايسل، محمدمهدي عطوفي معاون بازاريابي و امورمشتريان شركت ارتباطات سيار ايران گفت: مشتركان همراه‌اول بدون نياز به تعويض سيم‌كارت و با ارزان‌ترين نرخ، از رومينگ بين‌المللي استفاده مي‌كنند و در حال حاضر، با 238اپراتور در 105كشور جهان، قرارداد رومينگ بين‌الملل مستقيم امضاء كرده است.
عطوفي در پاسخ به اين سؤال كه چرا به‌جاي تك‌تك اپراتورها، سراغ يك اپراتور بين‌المللي واسطه نرفتيد، گفت: اصطلاحاً اين اپراتورهاي واسطه را Broker مي‌نامند، بروكرها وقتي وارد مي‌شوند، دردسرهاي اپراتور متقاضي را به حداقل مي‌رسانند ولي در بهترين شرايط، حداقل 2تا3 درصد هزينه‌ي بالاسري دارند كه روي هزينه‌ي اصلي رومينگ مي‌كشند و اين به ضرر مشتركين ماست. ولي اين روشي كه ما در پيش گرفته‌ايم، هيچ‌گونه هزينه‌ي بالاسري براي مشترك نداريم و ارزان‌ترين نوع رومينگ در دنياست.
معاون بازاريابي و امورمشتريان شركت ارتباطات سيار ايران تأكيد كرد: روشي كه ما براي قراردادهاي رومينگ بين‌الملل درپيش گرفته‌ايم، هم از نظر هزينه براي مشتركين‌مان معقول است و هم بي‌نياز از هرگونه تغيير در سيم‌كارتشان است؛ فقط كافيست در سفر به يك كشور خارجي، اراده كنند و از سيم‌كارت‌شان استفاده كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام