چگونگي دريافت دوباره پيامك فعالسازي ” جي پي آر اس ” همراه اول اعلام شد

فارس- دارندگان سيم كارت همراه اول با كد 0912 كه به دلايلي نتوانستند پيامك فعال سازي سرويس اينترنت تلفن همراه را دريافت يا فعال كنند مي‌توانند دوباره اين پيامك را بر روي گوشي خود نصب كنند.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس، دارندگان سيم كارت 0912 كه پيامك فعال سازي سرويس ” GPRS ” همراه اول را به اشتباه حذف وي نتوانسته‌اند فعال كنند مي‌توانند با مراجعه به سايت mci.ir عمليات جديد دريافت و فعال سازي را انجام دهند.
مشترك بايد ابتدا به آدرس http://www.mci.ir/?0 مراجعه و وارد بخش ثبت نام ” gprs ” شوند و پس از ورود گزينه فارسي تنظيمات ” gprs ” را انتخاب كنند.
مشترك پس از ورود در آدرس http://www.mci.ir/?1838 كادري را مشاهده مي‌كنند كه بايد در آن شماره تلفن همراه خود را به صورت 98912 درج كند.پس از اين عمليات و در نشاني http://www.mci.ir/?1838 كارخانه سازنده گوشي و مدل گوشي بايد انتخاب شود.
مشترك پس از اين دو كار در نشاني http://www.mci.ir/?1838 پنج گزينه مشاهده خواهد كرد كه بايد از بين آنها براي داشتن اينترنت،mms و wap گزينه چهارم را انتخاب كند.
پس از اين فعاليت مشترك در آدرس http://www.mci.ir/?1838 تنظيمات را تائيد كرده و وارد بخش نهايي كار يعني وارد كردن كد امنيتي مي‌شود كه پس از اين گزينه پيامك ارسال مي‌شود.
مشترك بايد پس از دريافت پيامك اين پيامك را مشاهده و آن را در گوشي Save” كند و حتما پين كد ” 1234 ” را وارد كرده و تايئد كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =