معاون نظارت شبکه اپراتور اول در گفتگو با ايلنا:

هزينه پيامک‌‏هاي به مقصد نرسيده به هيچ وجه دريافت نمي‌‏شود

ايلنا-هزينه پيامک براساس ميانگين قيمت جهاني تعيين شده است

معاون نظارت و مديريت شبکه اپراتور اول گفت: هزينه ارسال پيامک همراه اول براساس ميانگين قيمت جهاني تعيين شده است و کاملاً منطقي است.


محمد حسن فلاح اصغري، معاون نظارت و مديريت شبکه اپراتور اول در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا در مورد اختلالات شبکه پيام کوتاه در زمان‌‏هاي خاص اظهار داشت: در روزهاي تعطيل و خاص ارسال پيامک‌‏ها گاهاً به دو يا سه برابر ظرفيت شبکه مي‌‏رسد ولي با تمهيداتي که همراه اول در نظر گرفته ميزان اختلالات را به پايين‌‏ترين ميزان ممکن رسانده است، همچنين که ما در حال ايجاد توسعه شبکه پيام کوتاه براي سيم‌‏کارت‌‏هاي جديد نيز هستيم.
وي در ادامه سخنان خود در مورد هزينه پيامک‌‏هاي به مقصد نرسيده گفت: همراه اول به هيچ وجه هزينه پيامک‌‏هاي به مقصد نرسيده را دريافت نمي‌‏کند، درحاليکه برخي از اين پيام‌‏ها در شبکه باقي مي‌‏ماند و چندين بار هم ارسال مي‌‏شوند و اين براي ما هزينه‌‏بر نيز هست.
فلاح اصغري در ادامه در مورد کاهش تعرفه پيام کوتاه و هشدار مجدد سازمان بازرسي کل کشور مبني بر غير منطقي بودن اين تعرفه گفت: هزينه پيامک اپراتور اول نسبت به ساير اپراتورهاي جهان در حد متناسب و معقولي است و ما براي تعيين تعرفه پيامک، تعرفه‌هاي بسياري از اپراتورهاي فعال جهان را مورد مطالعه قرار داده‌‏ايم.
معاون نظارت و مديريت شبکه اپراتور اول در ادامه تصريح کرد: تعرفه پيامک اپراتوراول براساس قيمت پايه حاصل ازاين مطالعات، تعيين شده است.
گفتني است هزينه هر پيامک با فونت فارسي 89 ريال و با فونت انگليسي 149 ريال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام