مدير عامل ايرانسل خبر داد:

برقراري رومينگ مستقيم با 30 اپراتور جهان

ايسنا- ايرانسل در حال حاضر به طور مستقيم با 30 اپراتور دنيا رومينگ دارد و مشتركان مي‌توانند بدون تعويض سيم‌كارت از اين سرويس استفاده كنند.

عليرضا قلمبر دزفولي ـ مديرعامل ايرانسل ـ در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين كه ايرانسل با 200 اپراتور دنيا رومينگ دارد اظهار كرد: براي سيم‌كارت‌هاي ايرانسل دو شيوه‌ براي استفاده از سرويس رومينگ وجود دارد يكي
اين كه مشترك ايرانسل بايد به تعويض سيم‌كارت خود اقدام كرده و براي استفاده از سرويس رومينگ سيم‌كارت جديدي دريافت كند و 200 هزار تومان اعتبار بپردازد.
مدير عامل ايرانسل با بيان اين كه با هدف تسهيل پروسه‌ي برقراري رومينگ روش‌هاي جديدي در دست انجام است در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا، تاكيد كرد: ايرانسل با يكي از اپراتورهاي بزرگ عربستان ارتباط رومينگ دارد و سيم‌كارت‌هاي ايرانسل در كشور عربستان نيز ارتباط رومينگ دارد.
وي ادامه داد: نحوه فعال‌سازي رومينگ و روش ارسال و دريافت آن نيز در در سايت ايرانسل به آدرس www.irancell.ir وجود دارد و مشترك مي‌تواند تقاضايش را ارسال كرده و از طريق بانك پول خود را واريز كند و سيم‌كارت جديد نيز از طريق پست براي وي ارسال مي‌شود.
به گزارش خبرنگار سرويس ارتباطات ايسنا اظهارات دزفولي در حالي است كه اين در حالي است كه دو روز گذشته خبري از روابط عمومي وزارت ارتباطات فن‌آوري اطلاعات به نقل از نماينده وزارت ارتباطات در عربستان مبني بر اينكه همراه‌ اول تنها اپراتور ايراني است که با عربستان رومينگ برقرار کرده، سيم‌کارت‌هاي ديگر را نياوريد، منتشر شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام