ارايه‌ي كارت شارژ پنج هزار توماني از طريق ATM

ايسنا- سيم‌كارت‌هاي امين كه براي افزايش بحث امنيتي خودروها بوده و براي توليدكنندگان خودرو است تا بتوانند از آخرين فن‌آوري‌ها و اطلاعات در اين زمينه حتي در خارج از كشور نيز آگاهي يابند بعد از نمايشگاه تلكام عرضه خواهند شد و ما تضمين ارسال SMS را در اين سيم‌كارت‌ها مي‌دهيم.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، وحيد صدوقي ـ مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران – با بيان اين مطلب اظهار كرد: قرارداد بيلينگ اين شركت را قبل از سال 83 با صاايران نهايي كرديم كه اختلاف نظراتي در اين زمينه بود؛ آن‌ها قرارداد جديدي مي‌خواستند كه ما قبول نكرديم اما در حال حاضر اين كار در حال انجام است و اگر آن‌ها توانستند با رندور خارجي به تفاهم برسند قيمت نهايي را به ما اعلام خواهند كرد.
وي با بيان اين كه طرح پايلوت پيام چندرسانه‌يي MMS در نمايشگاه در حال عرضه است گفت: سرويس GPRS همراه اول نيز در آينده 24 ساعته مي‌شود و هنوز تست فني آن به اتمام نرسيده است و بخش فني ما براي انجام تست‌هاي فني اين كار حدود يك ماه زمان را كافي دانسته است.او كه در نشست خبري در نمايشگاه تلكام سخن مي‌گفت، ادامه داد: با توجه به اين كه بيش‌تر كساني كه از اين سرويس استفاده مي‌كنند قشر جوان هستند بنابراين پيك ما نيز در ساعات 23 تا 8 است.
وي افزود: به هر ميزان كه مشترك تقاضاي اين سرويس را داشته باشد ظرفيت و پهناي باند نيز در اين زمينه افزايش مي‌يابد.
صدوقي همچنين از در حال تست بودن سرويس موبايل پيمنت (پرداخت از طريق موبايل) در نمايشگاه خبر داد.
وي همچنين از ارايه‌ي سرويس GPRS براي سيم‌كارت‌هاي 0910 در آينده‌اي نزديك خبرداد و گفت: زمان اين كار اعلام خواهد شد.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران در ادامه تصريح كرد: همچنين قرار است پرداخت موبايلي كه از طريق اينترنت انجام مي‌گيرد از طريق ارسال پيامك به مشتريان اعلام شود.
صدوقي در ادامه از ارايه‌ي كارت شارژهاي پنج هزار توماني از طريق ATM و پورتال به مشتركان بعد از نمايشگاه خبر داد و تصريح كرد: در حال حاضر كارت شارژهاي 10 هزار توماني و 20 هزار توماني براي سيم‌كارت‌هاي اعتباري همراه اول در بازار وجود دارد كه بعد از نمايشگاه كارت‌ شارژهاي پنج هزار توماني را نيز وارد بازار خواهيم كرد و فعلا نيازي نديديم كه كمتر از اين ميزان كارت شارژ توليد كنيم.
وي با اشاره به سيم‌كارت‌هاي قاصدك گفت: اين سيم‌كارت‌ها در نمايشگاه به صورت پايلوت در مرحله‌ي آزمايش است كه بعد از نمايشگاه اعلام عمومي شده و عرضه مي‌شوند.
او با بيان اين كه با استفاده از اين سيم‌كارت‌ها خودروساز مي‌تواند سرويس‌هاي مختلفي را از طريق اين سيستم دريافت كرده و استفاده كند گفت: نرخ اعتباري كه براي اين سيم‌كارت‌ها پيش‌بيني شده سالانه 20 هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =