نسل جديد گوشي هاي “نوکيا” مشکل نرم افزاري دارد

موبنا-برخي از تعميرکاران گوشي تلفن همراه، معتقدند که نسل جديد گوشي هاي تلفن همراه نوکيا مشکل نرم افزاري دارد.

“عليرضا عسکري”  يکي از تعميرکاران گوشي در اين باره گفت: جديدترين گوشي هاي نوکيا که در بازار عرضه شده است براي بسياري از کاربران مشکلات متعددي را به وجود آورد است، چرا که برخي از مدل هاي اين برند داراي مشکل نرم افزاري هستند.
وي افزود: هنگ کردن پي در پي گوشي هاي سري N نوکيا که تاکنون بيشتر در مدل N78 ديده شده نارضايتي کاربران را به دنبال داشته است.
به گفته وي، گوشي N78 نوکيا  از بدو ورود به بازار با استقبال خوبي از سوي مشتريان روبرو شد، اما بعد از مدت زمان کوتاهي به دليل اختلال نرم افزاري پي در پي با عدم استقبال متقاضيان روبرو شد و به همين دليل قيمت اين مدل گوشي بطور چشمگيري در بازار کاهش يافت.
ويژگيهاي بازار گوشي N78نوکيا به عنوان کامپيوتر چند منظوره سيار، دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسلي با عدسي کارل زايس ، استفاده از کارت هاي حافظه خارجي (مايکرو SD ) تا ظرفيت هشت گيگا بايت براي ذخيره سازي موسيقي است.
البته مشکل نرم افزاري گوشي هاي نوکيا فقط مختص به مدل N78 نيست چرا که مدل 6280 اين برند نيز کاربران را با مشکل روبرو کرده است.
برخي ديگر از تعميرکاران گوشي نوکيا نيز معتقدند که گوشي 6280 در هنگام دريافت بلوتوث ريست مي شود.
يکي از معايب اصلي اين گوشي اين است که دارندگان گوشي 6280 نوکيا با ريست شدن هر دفعه بايد به تعميرگاه گوشي موبايل مراجعه کنند.
129/13/179

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام