توليد کنندگان گوشي داخل با اپراتور ها همکاري کنند

موبنا – استاد دانشگاه علامه طباطبايي گفت : در بسياري از کشورهاي جهان به همراه خط اعتباري گوشي تلفن همراه اعطاء شده ، هزينه گوشي به صورت اقساطي محاسبه مي شود.

 ” محمد قلي يوسفي ” در گفت و گو با خبرنگار موبنا افود : درتمام جهان توليدکنندگان تلفن همراه همکاري گسترده اي با اپراتورها دارند و در ايران نيز توليد کنندگان داخل مي توانند براي تبليغ بيشتر خود با اپراتور هاي فعال در کشور همکاري کنند .
وي با اعلام اين مطلب که در صورت کوتاهي توليد کنندگان برند هاي خارجي اين بازار را بيش از پيش در اختيار خواهند گرفت ،اظهار داشت : ذکر اينکه 85 درصد از گوشي هاي جهان در اختيار 5 برند معروف قرار دارد نشان مي دهد که برندهاي معتبر جهان به برند هاي ديگر اجازه رقابت نميدهند و بازار ايران را هم ميان خودتقسيم مي کنند .
مدرس دانشگاه علامه به تنهايي وزارت  صنايع در صنعت توليد تلفن همراه اشاره کرد و گفت : به طور حتم فقط توليد بر عهده وزارت صنايع بوده و بسياري ازعوامل ديگر نيازمند همکاري بخشهاي مختلف اعم از گمرک، بازرگاني، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و مخابرات است .
وي تصريح کرد : کمک به توليد داخل نيازمند همکاري و هم فکري تمامي متخصصات اين صنعت است و کوتاهي در اين باره منافع کشوررا به خطر خواهد انداخت .
162/16/123

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام