آگاهسازی والدین مهمترین راهکار پیشگیری از اعتیاد است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا صالحی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای مواد مخدر شهرستان سلطانیه با بیان اینکه زنجان سومین استان امن کشور است افزود: امنیت بزرگترین نعمت الهی است و در این راستا پلیس با تمام قوا برای برقراری این مهم تلاش می کند. فرماندهی انتظامی استان زنجان به اقدامات نیروی انتظامی از …

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علیرضا صالحی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای مواد مخدر شهرستان سلطانیه با بیان اینکه زنجان سومین استان امن کشور است افزود: امنیت بزرگترین نعمت الهی است و در این راستا پلیس با تمام قوا برای برقراری این مهم تلاش می کند.

فرماندهی انتظامی استان زنجان به اقدامات نیروی انتظامی از آغاز سالجاری تاکنون در حوزه مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در این مدت از ابتدای سالجاری تاکنون هفت طرح مبارزه با مواد مخدر در استان اجرا شده است.

سردار صالحی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از مجرمین را معتادین به خود اختصاص می دهند تاکید کرد: در این راستا پلیس در تمام طول سال طرح پاکسازی نقاط پر خطر و آسیب دیده ر ا اجرا می کند.

وی تصریح کرد: اجزای کشفیات انواع مواد مخدر در استان زنجان از آغاز سالجاری تاکنون رشد داشته است.

فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: متاسفانه در استان زنجان گرایش معتادان به مواد مخدر صنعتی بیشتر شده است.

سردار صالحی تصریح کرد: در راستای کاهش ابتلاء جوانان به بلای خانمان سوز اعتیاد باید دستگاههای ذیربط برنامه های مناسب فرهنگی را در راستای اطلاع رسانی خانواده ها را در دستور کاری خود قرار دهند.

وی افزود: خانواده ها مواظب فرزندان خود باشند و نسبت به رفت و آمد فرزندان خود توجه کنند.

فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: متاسفانه اعتیاد مادر همه جرایم است و اعتیاد خود بسترهای لازم برای وقوع جرم را تشدید می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا