بررسي علمي توليد گوشي تلفن همراه در رشد توليدات کشور تاثير گذار است

موبنا – مدرس دانشگاه علامه طباطبايي گفت : بررسي نقش توليد گوشي تلفن همراه کشور در رشد سالانه ارزش ديگر توليدات و سهم هر يک از توليدات اصلي در توليد ملي نشان از تاثير گذاري اين کالا در رشد صنعت فناوري اطلاعات کشور دارد .

محمد قلي يوسفي ” در گفت و گو با خبرنگار موبنا با بيان اين مطلب گفت : بررسي وتحقيق پيرامون موقعيت، تحولات تکنولوژي در جهان وامکان کاربرد تکنولوژيهاي مناسب در ايران و بررسي و تحقيق پيرامون ساختار جمعيت وتعيين سياستهاي جمعيتي در راستاي برنامه هاي توسعه ميان مدت وبلندمدت براي صنعت جديد گوشي تلفن همراه بايد از جمله مباحث روز در اين مقطع زماني باشد .
وي با اشاره به منابع غني و ظرفيتهاي بالقوه مناطق و نقاط مختلف در سراسر کشور که هريک توانمندي خاص و ويژه خود را دارند ، خواستار استفاده بهينه از اين استعداد ها و سرمايه شد .
وي تاکيد کرد : که فقط با مطالعه ، بررسي و اقدام از نزديک است که مي توان مشکلات را لمس و به حل آنها مبادرت ورزيد .
وي ادامه داد : توليد گوشي تلفن همراه از جمله صنايعي است که نياز به فناوري روز دنيا دارد و مسوولان بايد از تمامي دانش متخصصان در زمينه توليد اين کالا بهره گيرند .
اين کارشناس اقتصادي گفت : در شرايط کنوني که کشور هاي توليد کننده تمايلي به حمايت و سرمايه گذاري در جهت توليد گوشي تلفن همراه نشان نمي دهند ، بهترين فرصت است و مي توان بررسي و تحقيق پيرامون هدفها، برنامه ها، سياستها و امور مربوط به طرحها، موافقت نامه ها، کنفرانسها ، سازمانها و موسسات را در دستور کار قرار داد و بررسي کرد.
123/16/162

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 17 =

دنبال کنید @ اینستاگرام