بهارتي ايرتل :

کاربران موبايل سرويس هاي ارزش افزوده را به مکالمه ترجيح مي دهند

موبنا- اپراتور بهارتي ايرتل هند اعلام کرد : کاربران تلفن همراه سرويس هاي ارزش افزوده مانند موسيقي ،بازي و اينترنت همراه را به مکالمه موبايلي ترجيح مي دهند و در آمد اين بخش بسيار بيشتر از سرويس مکالمه است.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل از سايت “سيفاي”، در ادامه اين گزارش آمده است، برخلاف تصورکارشناسان کاربران بهارتي ايرتل  در ميان سرويس هاي ارزش افزوده از سرويس پيامک کمتر استفاده مي کنند.
بر اساس اين گزارش، سرويس هاي غير صوتي ايرتل توانسته تا 30 سپتامبر 2008 ميلادي 10 درصد کل درآمد ها ي اين اپراتور را به خود اختصاص دهد که اين رقم در سال گذشته 9.8 درصد بوده است.
در ادامه اين گزارش آمده است ، درآمد حاصل از سرويس هاي پيامک بهارتي در سپتامبر ( مهر) 2008 ميلادي با رکودي که در آن پيش آمد تنها توانست 4.3 درصد کل درآمد اين اپراتور را به خود اختصاص دهد در حالي که اين ميزان در مدت مشابه سال گذشته 4.6 درصد بود.
تعداد کاربران تلفن همراه در هند تا پايان فصل سوم 2008 ميلادي به 310 ميليون و 620 هزار نفر رسيد و که از اين شمار نه ميليون و 990 هزار کاربر تنها در ماه سپتامبر جذب شدند و ضريب نفوذ تلفن همراه در اين کشور پر جمعيت به 27.5 درصد رسيده است.
اپراتور بهارتي با افزايش دو ميليون و 700هزار مشترک و وودافون با افزايش يک ميليون و 860 هزار نفر در اين فصل به عنوان اپراتورهاي برتر اين کشور شناخته شدند.
134/ 14/162

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهارده =