نوکيا زيمنس امتياز 3G ايتاليا را بدست آورد

موبنا- نويکا زيمنس اعلام کرد: با امضاي قراردادي با تلکام ، امتياز به روز رساني شبکه فناوري نسل سوم و ارايه و توسعه فناوري LTEرا براي اين شرکت ايتاليايي بدست آورد.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل از سايت “سلولارنيوز”، “روبرتو لوييولا” مدير مشتريان و بازاريابي بخش اروپاي جنوب شرقي نوکيا زيمنس گفت : اين شرکت آخرين تکنولوژي هاي ارتباطي و ارايه فناوري هاي با کيفيت تر و به صرفه تر را طراحي کرده و در اختيار تلکام ايتاليا مي گذارد.
تلکام ايتاليا تا پايان فصل اول 2008 ميلادي 35 ميليون و 800هزار کاربر داشته است که از اين تعداد شش ميليون و 500 هزار نفر کاربر سرويس هاي فناوري نسل سوم هستند.
 تعدادمشترکان تلفن همراه درايتاليا با 11اپراتورارتباطي فعال تا پايان سپتامبر 2007ميلادي،87 ميليون و 351هزار نفر و ضريب نفوذ تلفن همراه در اين کشور 146.1درصد اعلام شده است.
 شبکه هاي نوکيا زيمنس يک شرکت تهيه کننده راهکارهاي ارتباطي است که با مشارکت نوکيا و زيمنس در لندن و توکيو راه اندازي شد و  در 150کشور جهان سرويس هاي خود را ارايه مي دهد.
LTE (Long Term Evolution پروژه هاي ميان مدت و طولاني مدت براي راه اندازي شبکه هاي نسل سوم تلفن همراه به منظور برآورده کردن نيازهاي آتي بازار تلفن همراه بر اساس استاندارد UMTS است.
  134/162/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام