رييس کميسيون معاملات شرکت ارتباطات سيار :

اسناد برگزاری مزایده اپراتورهای ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه آماده نیست

موبنا- رييس کميسيون معاملات شرکت ارتباطات سيار گفت:اسناد برگزاري مزايده افزايش اپراتورهاي توليد محتوا (Content Provider ) هنوز آماده نشده و زمان اعلام فراخوان آن مشخص نيست .

ابوالفضل علیشاهی در گفت و گو با خبرنگار موبنا در خصوص اعلام فراخوان برای افزایش اپراتورهای تولید محتوا در کشور ،اظهار داشت: ارتباطات سیار در حال هماهنگی های لازم برای تدوین اسناد مزایده افزایش اپراتورهای ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه است اما هنوز زمان برگزاری این مزایده مشخص نشده است.
وی ادامه داد:با توجه به پیشرفت کار ، زمان زیادی برای اجرای اعلام فراخوان این طرح باقی نمانده است.
علیشاهی در خصوص چگونگی انتخاب  CPها و تعداد شرکت های برنده در این دوره از مزایده ، یادآور شد: تا زمان انتشار اسناد و حضور شرکت ها در مزایده، هیچ چیز معلوم نیست.
پیش از این معاون شرکت ارتباطات سیار به خبرنگار موبنا گفته بود که بیش از ?? شرکت در حوزه سرویس های ارزش افزوده تلفن همراه در کشور شناسایی شده اند که همراه اول درصدد است از طریق مزایده برای این شرکت ها ،بازار فعالیت ایجاد کند.
محمد حسین فلاح اصغری هدف از انجام این مزایده را واگذاری امور به بخش خصوصی عنوان و خاطرنشان کرد:با توجه به افزایش شمار مشترکان تلفن همراه نیاز به اپراتورهای بیشتری برای ارائه سرویس های ارزش افزوده پیام کوتاه احساس می شود.
در زمان حاضر سه شرکت آتیه داده پرداز ، رهیاب پیام رسان و مگفا به عنوان پیمانکاران شرکت ارتباطات سیار به ارائه سرویس های ارزش افزوده پیام کوتاه می پردازند.
128/13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام