پرفروش ترين سرويس موسيقيايي در هند معرفي شد

موبنا- 19/01/87 سرويس موسيقيايي " Caller ring back" 65 تا 70 درصد فروش موسيقي هاي موبايلي را در هند به خود اختصاص داده است و عنوان پروفروش ترين سرويس را به دست آورد.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل از پايگاه اينترنتي “فايننشيال اکپرس”، اين سرويس که موسيقي خاصي را براي تماس گيرنده در زمان برقراري ارتباط پخش مي کند، از فروش قابل توجهي در بازار هند برخوردار بوده است.
سرويس هاي ديگر شامل زنگ هاي مونوفونيک، پلي فونيک، موسيقي و ويديوهاي دانلود شده تنها 30 تا 35 درصد از 228 ميليون دلار فروش سرويس هاي موسيقيايي را به خود اختصاص داده اند.
فروش بالاي نرم افزار هاي موسيقيايي در هند درست بر عکس وضيعت اروپا، استراليا و آمريکا است زيرا در اين کشورها  نرم افزارها فروش چنداني ندارند.
کاربران هندي در سال گذشته ميلادي حدود 228 ميليون دلار براي خريداري سرويس هاي موسيقيايي در تلفن همراه هزينه کرده اند در حاليکه تنها 168 ميليون دلار براي خريد سي دي و کاست ها صرف کرده اند.
 بسياري از توليد کنندگان تلفن همراه مانند نوکيا و موتورولا  براي افزودن قابليت هاي موسيقيايي در تلفن هاي همراه با يکديگر رقابت مي کند.
براي مثال بسياري از گوشي هاي جديد سري N نوکيا شامل 100 موسيقي رايگان هستند واکثر گوشي هاي سوني اريکسون نيز مجهز به واکمن يا مدياپلير مي باشند.
هند با سه ميليون و 166هزارو 414 کيلومتر مربع مساحت و بيش از يک  ميليارد نفر جمعيت در جنوب آسيا واقع شده و پايتخت آن دهلي نو است.
شمار کاربران تلفن همراه اين کشور به مرز 250ميليون نفر نزديک شده است.
112/ 14

دنبال کنید @ اینستاگرام