معاون شرکت ارتباطات سيار:

Call center همراه اول 6 ماه آينده راه اندازي مي شود

موبنا-23/12/86 معاون بازاريابي و امور مشترکان شرکت ارتباطات سيار از راه اندازي Call center (مرکز تماس مشتريان) اپراتور اول طي 6 ماه آينده خبر داد.

محمد مهدي عطوفي در گفت و گو با خبرنگار موبنا اظهار داشت:در زمان حاضر مرکز تماس مردمي 09990 پاسخگوي تماس مشترکان مخابرات ايران است که مشترکان همراه اول نيز در صورت هرگونه شکايت و کسب اطلاعات مي توانند با اين مرکز تماس بگيرند.
وي با بيان اينکه در مرکز 09990 بالغ بر 30 نفر پرسنل مشغول فعاليت هستند افزود:تا زماني که Call center همراه اول به صورت مجزا فعال شود اين مجموعه تقويت مي شود تا پاسخگوي تماس مشترکان همراه اول نيز باشد.
عطوفي با تاکيد بر اينکه راه اندازي Call center همراه اول مستلزم راه اندازي مرکز بيلينگ هوشمند است يادآور شد:سيستم يکپارچه بيلينگ و Call center بايد توسط شرکت صاايران به عنوان پيمانکار اين پروژه اجرايي شود که به دلايلي به طول انجاميده است.
وي اظهار اميدواري کرد که از اينکه طي 6 ماهه اول سال 87 اين سيستم به صورت يکپارچه به بهره برداري برسد و يادآور شد:براي مشترکان همراه اول 35 مرکز خدمات مشتريان (Call center ) در نظر گرفته شده است.
مديران شرکت ارتباطات سيار افتتاح call center را اوايل سال 86 وعده داده بودند.
با افتتاح اين مركز به نيازهاي مشتركان از جمله قيمت، تعداد تماس‌هاي گرفته شده و برخي خدمات ديگر كه اكثر اپراتورها به مشتركان ارايه مي‌دهند، پاسخ داده مي‌شود.
به گفته کارشناسان در زمان حاضر شماره تماس ‌09990 به تنهايي پاسخگوي نياز مشتركان اپراتور اول نيست.
128/13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام