همکاري E-Plus با نوکيا زيمنس و اريکسون

موبنا-19/12/86 E-Plus اپراتور تلفن همراه آلماني اعلام کرد :در دو يادداشت تفاهم جداگانه با شرکت شبکه هاي نوکيا زيمنس و اريکسون در زمينه فناوري 3Gهمکاري خواهد کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجي”موبنا”به نقل از سايت”سلولارنيوز”،E-Plusدر گزارش خود آورده است:در قرادادي که بين اين شرکت و نوکيا زيمنس منعقد شد، قرار است ،شرکت مذکور شبکه راديوي فناوري نسل سوم اين اپراتور را تا سال 2010گسترش و ارتقا دهد.
يکي از مقامات آگاه در اين باره گفت:نوکيا زيمنس همچنين تجهيزات ماکروويو را براي تراکنش هاي شبکه E-Plusارايه خواهد داد.
اين مقام آگاه که نامش فاش نشد، افزود:در تفاهم نامه ديگري که بين اين اپراتور  و اريکسون به امضا رسيد، اين شرکت سوئدي نيز موظف است فناوري نسل سوم شبکه ماکروويو E-Plusرا ارتقا دهد.
تعداد کاربران تلفن همراهي درآلمان تا پايان سپتامبر 2007ميلادي بيش از 92ميليون نفر و ضريب نفوذ تلفن همراه در اين کشور 112.7درصد اعلام شده است.
در اين کشور چهار اپراتور ارتباط از راه دور فعاليت مي کنند که  E-Plusسومين اپراتور بزرگ آلمان به شمار مي آيد که تا پايان سال گذشته حدود 13ميليون و 900هزار کاربر داشته است .
سهم اين اپراتور در بازار ارتباطي اين کشور حدود 15درصد اعلام شده است و يکي از بزرگ ترين مشتريان سرويس هاي شبکه نوکيا زيمنس در اروپا است.
شبکه هاي نوکيا زيمنس يک شرکت تهيه کننده راهکارهاي ارتباطي است که با مشارکت نوکيا و زيمنس در لندن و توکيو راه اندازي شد ودر 150کشور جهان سرويس هاي خود را ارايه مي دهد.
اريکسون شرکت سوئدي است که در سال 1876پايه ريزي شد و فعاليت اصلي آن در زمينه تهيه شبکه ارتباطي مي باشد.
اين شرکت بعد ازادغام با سوني ژاپن در حال حاضر به عنوان يکي از بزرگ ترين توليد کنندگان گوشي جهان  است.
134/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =