ارايه شبکه وايمکس در ناوگان دريايي سنگاپور

موبنا-19/12/86 يک مقام دولتي در سنگاپور اعلام کرد که سرويس هاي اينترنت موبايلي در اختيار ناوگان دريايي اين کشور قرار گرفته است.

به گزارش گروه اخبار خارجي”موبنا”به نقل از سايت”سلولارنيوز”،يکي از مقامات آگاه در اين باره گفت: بر اساس برنامه اي سه ساله به ارزش 12ميليون دلار سرويس هاي اينترنت موبايلي را در اختيار کشتي هاي موجود دربندر سنگاپور و کشتي هاي موجود در فاصله 15کيلومتري از خط ساحلي جنوب اين کشور ارايه داده است.
وي افزود: اين اولين طرحي است که با همکاري مقامات بندر MPAورگولاتور ارتباطي IDA اين کشور به منظور ارايه  سرويس هاي فناوري “اينفوکام”در بندر و ناوگام دريايي اين کشور اجرا شده است.
اينفوکام شرکت ارايه دهنده فناوري هاي اطلاعاتي آمريکايي است که کار پشتيباني و مديريت از سرويسهاي فناوري اطلاعات را به منظور استفاده در کامپيوتر،نرم افزارهاي کامپيوتري براي تبديل،ذخيره،نگهداري ،پردازش،مخابره و اصلاح اطلاعات بر عهده دارد.  
 اين مقام آگاه که نامش فاش نشد، گفت: از سپتامبر گذشته تاکنون شرکت هاي زيادي چون آژانس هاي دولتي ،خطوط درياي، اپراتور هاي ترمينالها ،شرکت مهندسي نيروي دريايي براي همکاري و مشارکت در اين طرح اعلام آمادگي کرده اند.
تعداد کل کاربران در سنگاپورتا پايان ژوئن 2007ميلادي چهارميليون و987هزار و 800 نفر و ضريب نفوذ تلفن همراه در اين کشور111.2درصد اعلام شده است.
در اين کشور سه اپراتور فعال وجود دارد که ساين تل با يک ميليون و 820هزار کاربر رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
134/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام