دانلود سرويس هاي اينترنتي 11هزار پوندخرج روي دست تاجر انگليسي گذاشت

موبنا-14/12/86 همسر يک تاجر انگليسي با دانلود چهار قسمت از يک برنامه طنز راديويي از طريق سرويس هاي اينترنتي تلفن همراه همسرش، صورت حساب 11هزار پوندي روي دست شوهر از همه جا بي خبر خود گذاشت.

به گزارش گروه اخبار خارجي”موبنا”به نقل از سايت”تلگراف.کو”،تاجر انگليسي دراين زمينه گفت:همسرم از سرويس هاي تلفن همراه وودافون که در انگليس به صورت رايگان ارايه مي شود، استفاده کرده است.
وي افزود: دانلود اين برنامه ها هنگامي که براي فعاليت هاي تجاري خود به آلمان سفر کرده بوديم نيز ادامه داشته است و از آنجا که دانلود سرويس هاي اينترنتي اين اپراتور در بعضي کشورها از جمله آلمان رايگان نمي باشد اين اقدام هزينه سنگيني را براي من به ارمغان آورد.
 در واکنش به اين خبر کميسيون اتحاديه اطلاعات،اجتماع و رسانه اروپا به شرکت هاي تلفن همراه دستورداد، هزينه دانلود اطلاعات و سرويس هاي پيام کوتاه اين زن ومرد انگليسي را تا اول جولاي که همان مدت زمان استفاده در خارج از کشورمي باشد ازصورت حساب آنها حذف کنند.همسر اين تاجر انگليسي معتقد است استفاده از سرويس هاي پيام کوتاه و دانلود در کشورهاي مختلف نبايد تفاوت زيادي با هم داشته باشد.
“ري الميت”يکي از مديران وودافون گفت:اين اولين باري نيست که صورت حساب يک کاربربه هزارها پوند مي رسد.
وي افزود: در مورد مشابه در اسپانيا نيز فردي به خاطر استفاده از سرويس هاي پهن باند اينترنتي اين اپراتور به مدت يک ساعت با صورت حساب يکهزارو 150پوندي روبرو شد.
 وودافون که اپراتوري انگليسي است در کشورهاي چون:استراليا، آمريکا، نيوزلند، آفريقاي جنوبي،مصر،هند،تورکيه و بيشتر کشور هاي اروپايي شعبه دارد.
تعداد کاربران اين اپراتور تا 3مارس 2007 ميلادي حدود 206ميليون نفر بوده است.
تا ژوئن 2007ميلادي  تعداد کاربران تلفن همراه در انگليس 77ميليون و 335هزار نفر و ضريب نفوذ آن127.6درصد اعلام شده است.
134/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =