نوکيا يک استوديوي طراحي گوشي در برزيل راه اندازي کرد

موبنا- 13/12/86 شرکت فنلاندي نوکيا بزرگ ترين توليد کننده تلفن همراه دنيا در شهر ريو د ژانيرو برزيل در آمريکاي لاتين يک استوديوي طراحي براي دستگاه ها و سرويس هاي تلفن همراه راه اندازي کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل از سايت دکسينر، در يک مدرسه در اين شهر تعدادي از طراحان نوکيا، جوانان و طراحان اين موسسه جمع شدند که طرح ها و ديدگاه هاي جديدي براي آمريکاي لاتين و بازارهاي جهاني ارايه دهند.
اين استوديو ماهواره اي دومين پايگاهي است که تاکنون در يکي از مکان هاي مهم دنيا تاسيس شده و در اين زمينه از اهميت خاصي برخوردار است. 
اولين پايگاه سال گذشته در بنگلور هند  راه اندازي شد.
مشارکت و همکاري با مدارس طراحي در هر کشور باعث مي شود که طراحان مستقيما  با فرهنگ بومي و محلي در تماس باشند و طرح هاي جديد را دانش آموزان بومي و محلي با دست و کار با يک تيم طراحي جهاني را تجربه کنند.
“آلاستاير کارتيس”، رييس بخش طراحي مي گويد : برزيل يکي از کشورهايي است که داراي تحرک باورنکردني بوده و داراي مکان هاي گوناگون و توسعه روش هاي جديد است.
ترکيب تجربه تيم طراحي جهاني با خلق طرح هاي محلي و بنا به سليقه و نظر دانش آموزان بسيار شگفت انگيز بوده و ديدگاه هاي جديد در بازار نوکيا ارايه خواهد داد.
135/14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =