سيستم ناوبري تلفن همراه آينده اي روشني در پيش رو دارد

موبنا- 06/12/86 سيستم ناوبري GPS تلفن همراه که مدتي است در اين دستگاه ها رايج شده احتمالا در سال 2008 گسترده تر خواهد شد و بسياري از دستگاه هاي تلفن همراه از اين سيستم بهره خواهند برند.

 به گزارش گروه ترجمه اخبار خارجي “موبنا” به نقل ازپي سي ورد ، استفاده از سيستم ناوبري درتلفن همراه استقبال گسترده اي در بين کاربران درپي داشته و بسياري از افراد علاقه مند به مجهز کردن گوشي ها به اين سيستم ها هستند.
ارايه دهندگان سرويس هاي مخابراتي و ارتباطي، سيستم هاي ناوبري GPS متفاوتي که با دستگاه هاي کاربران سازگار باشد، ارايه مي کنند و هزينه معقول و منطقي براي ارايه اين سرويس هر ماه 10 دلار است.
سيستم ناوبري شرکت Bell اين امکان را براي کاربران به وجود مي آورد که مستقيما نقشه ها را به شکل صوتي يا روي صفحه نمايش دستگاه تلفن همراه دريافت کنند.
با اضافه کردن اطلاعات ترافيک به دستگاه هاي تلفن همراه کاربران هر روز مي توانند در مسير بزرگراه ها از اطلاعات واخبار ترافيک به صورت لحظه اي باخبر شوند.
نقشه هاي GPS با خط هاي رنگي مسير ترافيک و شرايط را نشان مي دهند و کاربران مي توانند با تعيين مسير بهترين راه  را انتخاب کنند.
سرويس ناوبري شرکت Bell به شکل خودکار به روز شده و اطلاعات را هر دو دقيقه يک بار به کاربر اطلاع مي دهد.
135/14


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =