بانک مقالات لاتين و فارسي در مرکز تحقيقات مخابرات ايران راه اندازي شد

موبنا-05/12/86 مدير دفتر اسناد و منابع علمي مرکز تحقيقات مخابرات ايران از راه اندازي بانک مقالات لاتين و فارسي مربوط به نتايج فعاليتهاي علمي پژوهشگران خبر داد.

به گزارش موبنا  مهندس  حسن بذرافشان اظهار داشت:با تلاش کارکنان اين دفتر بانک اطلاعاتي مقالات منتشر شده در نشريات معتبر علمي و بين المللي و همچنين سمينارهاي داخلي و خارجي از سوي پژوهشگران و محققين مرکز در سايت    http:// lib.itrc.ac.ir   مستقر و آماده بهره برداري شد.
وي افزود:دو پايگاه با عناوين “پايگاه اطلاعاتي مقالات لاتين” و “پايگاه اطلاعاتي مقالات فارسي” امکان جستجو و بازيابي نتايج فعاليتهاي علمي و تحقيقاتي پژوهشگران اين مرکز را در قالب مقاله و نوشتارهاي علمي فراهم آورده است.
به گزارش روابط عمومي مرکز تحقيقات مخابرات ايران متقاضياني که مايلند نسخه چاپي و يا الکترونيکي مقاله درخواستي را دريافت کنند مي توانند با جستجو در وب سايت ذکر شده و با تماس با شماره تلفن 88003490 از اين مقالات استفاده کنند.
گفتني است روزآمدسازي بانک هاي اطلاعاتي ياد شده حاصل ارتقاء پتانسيل هاي بالفعل پژوهشگران مرکز تحقيقات مخابرات ايران در عرصه توليد اطلاعات در حوزه هاي فناوري ارتباطات و اطلاعات است.
128/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =