نرم‌افزار شهرنت وی فعال شد

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از شعب کشیک این بانک در ایام تعطیلات عید فطر، از رونمایی نرم افزار موبایلی "شهرنت وی" خبر داد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از بانک شهر، حسین محمدپورزرندی با اشاره به استقبال شهروندان از شعب کشیک این بانک در ایام تعطیلات عید فطر، از رونمایی از نرم افزار موبایلی “شهرنت وی” به عنوان خدمت جدیدی از بانک شهر خبر داد.
محمدپورزرندی با اشاره به ویژگی های این نرم افزار گفت: نرم افزار ” شهرنت وی”به منظور رفاه حال مشتریان؛ تسهیل و تسریع در ارایه خدمات پیشخوان های شهرنت، ارایه شده است.
وی افزود: رویت مکان های استقرار تمامی پیشخوان های شهرنت بر روی نقشه به همراه خدمات قابل ارایه در آنها بخشی از کارکردهای این نرم افزار موبایلی است. مدیرعامل بانک شهر در ادامه با اشاره به استقبال شهروندان از خدمات شعب کشیک در تعطیلات عید فطر گفت: ۲۵ شعبه کشیک و ٣۵٠ پیشخوان‌شهرنت این بانک در سراسر کشور به منظور رفاه حال هموطنان ومشتریان و با هدف دسترسی آسان به خدمات بانکی در تعطیلات عید فطرخدمات رسانی کردند که این اقدام با استقبال قابل توجهی همراه بود.
پورزرندی خاطر نشان کرد: در این تعطیلات انواع خدمات بانکی از جمله؛ برداشت و واریز وجه، خدمات مبتنی بر کارت، افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و صدور کارت نقدی، انتقال وجه بین سپرده‌ها، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور کارت هدیه، مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک، ارایه صورت حساب، صدور ضمانت‌نامه بانکی و … به هموطنان و مشتریان ارایه شد.
مدیرعامل بانک شهر افزود: سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر نیز طی این مدت به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات وارایه راهنمایی به هموطنان بود که تماس های بسیار خوبی از سوی آنان طی این ایام دریافت شد که اغلب نشان از رضایتمندی مراجعه کنندگان از حضور پرنشاط کارکنان این بانک داشته است.
وی با اشاره به رضایت شهروندان از خدمات بانک شهر در طول سال و به ویژه ایام تعطیل، گفت: اقدامات این بانک در سال‌های اخیر موجب جلب اعتماد شهروندان شده، به طوری‌که جذب منابع در این بانک با روند صعودی همراه بوده است.
پورزرندی افزود: ارایه صورت حساب بانکی به مشتریان در پیشخوان‌های شهرنت به عنوان خدمت جدید این بانک در پیشخوان های شهرنت دارای خودبانک نیز طی ۲ روز تعطیلات عید فطر با استقبال مشتریان همراه بوده است.
وی با اشاره به استقبال مسافران و گردشگران تعطیلات اخیر از خدمات شعب کشیک بانک شهر در سرپرستی منطقه ۵ البرز، گفت: شعبه های عظیمیه در استان البرز و شعب منتخب در شهرهای ساری، آمل و رامسر در کنار ۵۰ پیشخوان شهرنت در استان‌های البرز، مازندران و گلستان توانستند با ارایه خدمات کامل بانکی به هموطنان و مشتریان رضایت کامل آنان را جلب کنند.
پورزرندی در ادامه عنوان کرد: شعبه کشیک بانک شهر در شهرهای مشهد، تبریز، اردبیل، اصفهان، شیراز، قم، کیش، قشم، قزوین، رشت، بندرانزلی، لاهیجان، سنندج، بانه، تاکستان، بوئین زهرا، همدان و همچنین ۳ شعبه کشیک سه راه افسریه، میدان ولیعصر و خیابان آزادی در پایتخت؛ در کنار پیشخوان های شهرنت طی تعطیلات ۲ روزه عید سعید فطر خدمات کامل بانکی را به هموطنان، مشتریان و مسافران ارایه داده و توانستند رضایت کامل آنان را جلب کننند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام