اتاق مسافرتی کامل‌تر از خانه مسکونی (عکس)

بخش‌های مختلف این اتاق مسافرتی به گونه‌ای به یکدیگر متصل شده است که در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی با مشکلی مواجه نمی‌شود و حتی یک قطره آب هم به داخل آن نفوذ نمی‌کند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – شرکت تبلیغات بین‌المللی «آنومالی» بر اساس همکاری‌های جدید خود با «فابیان ماتزولا» از زیرمجموعه‌های مرکز «بیتلنز استدیو» یک اتاق ویژه لوکس مخصوص مسافرت ساخته که در آخرین آگهی تبلیغاتی خودروی «اف۶۰ کانتریمَن» ساخت شرکت «مینی ‌کوپر» از زیرمجموعه‌های بی‌ام‌دبلیو به نمایش درآمده است. مدل مفهومی این اتاق مسافرتی بر اساس فلسفه خودروهای «مینی ‌کوپر» ساخته شده است تا ضمن کوچک بودن و فشرده بودن مجموعه، همه امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز در آن جاسازی شود. با این توضیح اتاق مسافرتی جدید مانند این خودروها شکل گرد و دایره‌ای دارد، فضای مناسب برای نشیمن را در اختیار ساکنان می‌گذارد، آشپزخانه کوچک و کامل را شامل می‌شود و برای آن اتاق خواب و سرویس بهداشتی مجهز در نظر گرفته شده است.

مدل مفهومی اتاق مسافرتی این دو شرکت به صورت خود-پایدار ساخته شده و بخش‌های مختلف آن به گونه‌ای به یکدیگر متصل شده است که در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی با مشکلی مواجه نمی‌شود و حتی یک قطره آب هم به داخل آن نفوذ نمی‌کند. این قابلیت ویژه توانایی مقاومت منحصر به‌فرد در مقابل هرگونه شرایط آب و هوایی را به این مکان قابل حمل بخشیده است. اگرچه این اتاق مسافرتی فشرده و کوچک ساخته شده است،‌اما تمام امکانات مورد نیاز که افراد در خانه خود به آن دسترسی دارند را شامل می‌شود. طراح این اتاق می‌گوید: «این ایده زمانی به ذهنم خطور کرد که قصد ساخت یک اتاق مسافرتی با طراحی آینده را داشتم و سرانجام تصمیم گرفتم مکانی را بسازم که تمام امکانات رفاهی خانه در آن فراهم باشد».

سازندگان این اتاق مسافرتی آن را در موقعیت‌های جغرافیایی مختلف قرار دادند تا طراحی متفاوت و مقاومت آن در مقابل شرایط آب و هوایی گوناگون را نشان دهند.

 

این اتاق همراه کمپینگ به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند روی زمین با شرایط مختلف مستقر شود.

 

اتاق کوچک و مجهز حتی در بالای کوه هم می‌تواند امکانات رفاهی خود را به بهترین شکل ارایه کند.

 

طراحی مینیمالی این اتاق مسافرتی ساختار ویژه برای سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف را شامل می‌شود.

 

بخش آشپزخانه این اتاق همه امکانات مورد نیاز شما را در خود جا داده است.

 

این اتاق مسافرتی که جایزه بهترین طراحی را به خود اختصاص داده است، یک مکان مناسب برای آرامش و تعطیلات تابستانی محسوب می‌شود.

 

هم‌اکنون مدل مفهومی این اتاق مسافرتی ساخته شده است و افراد می‌توانند آن را با چوب تیره یا روشن سفارش دهند.

 

نمای کلی از داخل این اتاق مسافرتی همه امکانات موجود در آن را به نمایش می‌گذارد.

 

این اتاق مسافرتی یک حمام بزرگ به اندازه خانه‌های مسکونی را در خود جا داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =

دنبال کنید @ اینستاگرام