فهرست بهترین بازی‌ها مخصوص ساعت‌های هوشمند اندرویدی (عکس)

در حالی که بازی‌های ویدیویی روی بیشتر ساعت‌های هوشمند به کار گرفته می‌شوند، کارشناسان بر اساس آخرین بررسی‌های خود لیست ۷ بازی برتر مخصوص دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل «اندروید وییِر» را منتشر کردند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – ساعت‌های مچی هوشمند از جمله دستگاه‌های الکترونیکی جدید در بازار جهانی محسوب می‌شوند و مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. با این وجود باید گفت هنوز برای این پلتفرم‌ها امکانات زیادی در نظر گرفته نشده است و به خصوص در بخش نرم‌افزار، مراکز توسعه دهنده گزینه‌های فراوانی ارایه نکرده‌اند.

با این وجود محبوب‌ترین اپلیکیشنی که در فناوری‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد «بازی» است. شرکت‌های توسعه دهنده نرم‌افزار بیشترین تمرکز خود را روی بازی‌ها معطوف کرده‌اند و همین مسئله باعث شده است تجربه کاربران در این زمینه ارتقا یابد و نسبت به دیگر اپلیکیشن‌های مخصوص فناوری‌های پوشیدنی، بازی‌ها پیشرفته‌تر باشند.

در حالی که بازی‌های ویدیویی روی بیشتر ساعت‌های هوشمند به کار گرفته می‌شوند، کارشناسان بر اساس آخرین بررسی‌های خود لیست ۷ بازی برتر مخصوص دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل «اندروید وییِر» را منتشر کردند.

 

«بازی ۲۰۴۸»

بازی ۲۰۴۸ بسیار ساده است. در این بازی یک شبکه مربعی در اختیار دارید که در آن اعداد به نمایش درآمده‌اند. کاربر می‌بایست اعداد را به حرکت درآورد تا دو عدد مشابه در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا جمع آنها با یکدیگر عدد جدید در یک مربع را تشکیل دهد. به عنوان مثال دو مربعی که در آنها عدد ۲ نوشته شده است پس از آنکه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند یک مربع با عدد ۴ را تشکیل می‌دهند. هدف نهایی این است که کاربران بتوانند مربع‌های مشابه را در کنار یکدیگر قرار دهند تا در نهایت به عدد ۲۰۴۸ برسند.

ممکن است تصور کنید که بازی بسیار ساده است و خیلی راحت می‌توانید به عدد نهایی برسید. اما پس از آنکه بازی را شروع کردید متوجه خواهید شد دشوارتر از این است که بتوانید عدد مذکور را به دست آوردید.

 

«بازی روبیک کیوب»

عنوان این بازی تقریبا نشان می‌دهد که چه چیزی را پیش‌رو خواهید داشت. «روبیک کیوب» در اصل همان مکعبی است که هر وجه آن با یک رنگ ساخته شده است و با چرخش وجوه مختلف، می‌بایست رنگ‌ها را در هر وجه منظم کنید.

بازی که برای دستگاه‌های مبتنی بر «اندروید وییِر» ساخته شده است تمام قابلیت‌های بازی مشابه در گوشی های اندرویدی را شامل می‌شود و شما در آن ابتدای آن یک مربع ۲ در ۲ را در اختیار خواهید داشت.

 

«بازی وییِر رایدر»

اگر شما جزء‌آن دسته از کاربرانی هستید که به بازی‌های مسابقه‌ای علاقه دارید این بهترین گزینه محسوب می‌شود. «وییِر رایدر» یک بازی اتومبیل‌رانی کلاسیک است که فضای آن را از بالا مشاهده می‌کنید و روی ساعت‌های مچی هوشمند می‌توانید مراحل مختلف بازی را به راحتی پیش ببرید.

هرچه تصادف شما کمتر باشد و با سلامت کامل پیش بروید، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. بیشتر شدن امتیاز به معنی رفتن به مرحله بعدی است. مانند بازی‌های مشابه زمانی که به مراحل بعدی می‌روید بازی سخت‌تر می‌شود و می‌بایست با دقت و مهارت بیشتر اتومبیل خود را حرکت دهید.

 

«بازی تیک تاک وییِر»

نسخه کلاسیک این بازی «تیک تاک توئه» نام داشت که کاربران از آن استقبال گسترده کرده بودند. اما هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده است تا این بازی را روی فناوری‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار دهید. این بازی مشابه «دوز» است و در شش خانه در اختیار دارید که می‌بایست آنها را با علایم همرنگ پر کنید. این امکان برای شما فراهم شده است که با دوست خود یا با رایانه بازی را دنبال کنید.

 

«بازی وییِر مِیز»

این بازی شما را به ساعت مچی هوشمندتان معتاد می‌کند. در این بازی راه‌های پیچیده  تو در تو وجود دارد که می‌بایست آنها را دنبال کنید تا با پیدا کردن مسیر صحیح به مقصد برسید. نمونه این بازی را پیش‌تر زیاد مشاهده کرده‌اید و این بار روی نمایشگر ساعت مچی هوشمند خود می‌توانید از آن لذت ببرید.

البته توجه داشته باشید در کنسول‌های بازی یا رایانه شخصی این بازی به گونه‌ای طراحی شده بود که با ابزار کنترلی از راه دور کنترل آن را در دست می‌گرفتید تا مسیر اصلی شناسایی شود. ولی در گوشی‌های هوشمند و ساعت‌های مچی سیستم کنترلی بازی اندکی متفاوت طراحی شده است و می‌بایست کمی با آن کار کنید تا بتوانید با رابط کاربری آن سازگار شوید.

 

«بازی وییِر تریست»

مشابه این بازی را پیش‌تر در کنسول‌های قدیمی دیده‌اید. در این بازی اشکال رنگی مختلف با زاویه‌های گوناگون از قسمت بالای نمایشگر به پایین می‌آیند و با چرخش مناسب می‌بایست آنها را به درستی در کنار یکدیگر قرار دهید تا سطح پایین پر نشود.

در این بازی اگر اشکال همرنگ کنار هم قرار بگیرند حذف می‌شوند و یک ردیف را برای شما خالی می‌کنند تا جا برای قرار گرفتن دیگر اشکال هم وجود داشته باشد. در نمایشگر کوچک ساعت مچی هوشمند خود می‌بایست این اشکال نامنظم که به صورت مرتب سقوط می‌کنند را به درستی چرخش دهید و در کنار هم بگذارید.

 

«بازی رِیل مِیز»

این بازی در خانواده بازی‌های پازلی طبقه‌بندی می‌شود و برای آنکه مراحل مختلف را پیش ببرید می‌بایست به خوبی فکر کنید. در هر مرحله وظیفه شما این است که به خوبی فکر کنید و بتوانید ریل‌ها را به گونه‌ای بچینید تا هر زمانی که قطار وارد شد بدون اینکه با مانع برخورد کند یا از مسیر خارج شود، به راحتی بچرخد.

همچنین باید مطمئن باشید زمانی که قطار در حال چرخیدن روی ریل مورد نظر شما است با واگن انتهایی خود برخورد نکند و در مجموع باید همه محاسبات لازم را انجام دهید تا قطار بدون مشکل به چرخش خود ادامه دهد. تنظیم ریل‌ها روی نمایشگر کوچک ساعت هوشمند شما اندکی دشوار خواهد بود.

 

«بازی وایلد وایلد گان»

این نسخه در اصل ویرایش به‌روز شده از بازی کلاسیک «۱۹۸۴ بانک پانیک» محسوب می‌شود. هدف اصلی بازی این است که به دشمنانی که در صفحه حاضر می‌شوند شلیک کنید و همه آنها را از پا درآورید.

البته در این درگیری‌ها باید توجه داشته باشید که زنان بیگناه هم در تصویر حاضر می‌شوند و نباید مورد اصابت گلوله های شما قرار بگیرند. هرچه تعداد مجرمانی که می‌کشید بیشتر شود امتیاز شما بالاتر می‌رود. این بازی در فضای غرب وحشی اتفاق می‌افتاد و شما در قالب یک کابوی شجاع در مقابل دشمنان حاضر می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام