انهدام باند قاچاق انسان در پاکدشت

اعضای اصلی این باند که نسبت به قاچاق اتباع بیگانه غیرمجاز از مرزهای شرقی کشور به تهران اقدام می‌کردند، از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند.

موبنا – علیشپور از انهدام باند قاچاق انسان در شهرستان پاکدشت خبر داد و گفت: ۶ نفر از اعضای اصلی این باند که نسبت به قاچاق اتباع بیگانه غیرمجاز از مرزهای شرقی کشور به تهران اقدام می‌کردند از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند.

علیشپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت ، از دستگیری اعضای باند قاچاق انسان در این شهرستان خبر داد و گفت: اعضای اصلی این باند که نسبت به قاچاق اتباع بیگانه غیرمجاز از مرزهای شرقی کشور به تهران اقدام می‌کردند، از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدند.

علیشپور اضافه کرد: این افراد که به طور گسترده در حوزه قاچاق انسان فعالیت داشتند، اتباع بیگانه غیرمجاز را در یک سوله نگهداری و با دریافت وجوه بعضا تا یک میلیون تومان به رها کردن آنان در سطح شهر اقدام می‌کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت ادامه داد: با دستور دادستانی محل اختفای این باند شناسایی و ۶ نفر از اعضای اصلی آن دستگیر شدند.

وی همچنین گفت: با شناسایی مرکز نگهداری اتباع بیگانه غیرمجاز در پاکدشت سه دستگاه خودروی سواری از متهمان توقیف و دو حساب بانکی با مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان نیز مسدود شده است.

علیشپور تصریح کرد: در این راستا تعداد ۳۷ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز به پلیس اطلاعات تحویل داده شده است تا به کشورشان بازگردانده شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت خاطر نشان کرد: پرونده این متهمان برای بررسی و رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی ارسال شده است.

 منبع: میزان 

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام