عذرخواهی مدیرکل میراث‌فرهنگی تهران از گردشگران به خاطر آلودگی هوا

آلودگی هوای تهران موجب شد تا مدیرکل میراث فرهنگی استان رسما از گردشگران خارجی و داخلی که طی این چند روز به تهران سفر می کنند عذرخواهی کند.

موبنا – رجبعلی خسرو آبادی افزود: آلودگی هوا موجب شده تصویر ی که گردشگران خارجی بعد از ورود به تهران مشاهده می کنند بر خلاف تبلیغی باشد که انگیزه سفر آنها برای دیدن جاذبه های تاریخی ، طبیعی و فرهنگی تهران شده است ، به همین دلیل از همه گردشگران خارجی که در این چند روز به تهران می آیند به دلیل شرایط پیش آمده عذر خواهی می نماییم .

مدیر کل میراث فرهنگی تهران گفت امیدواریم میهمانوازی هموطنان موجب شود تا تصویر خاکستری ایجاد شده از جاذبه های زیبای تهران از خاطر گردشگران پاک شود .

وی ادامه داد : تمامی تورهای تهرانگردی که قرار بود با مشارکت دفتر گردشگری شهرداری منطقه ۱۲ از روز ۲۳ آبان همزمان با روز جهانی دیابت به مدت یک هفته با عنوان ” پیاده گردی سلامت برگزار شود کنسل شده است .

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت تعدادی از دفاتر مسافرتی که به صورت منظم برنامه تهرانگردی را اجرا می کنند به دلیل آلودگی برنامه این هفته خود را کنسل کرده اند .

وی ادامه داد به شهروندانی که به صورت گروهی و انفرادی قصد بازدید از جاذبه های تهران را دارند پیشنهاد می دهیم که برنامه بازدید خود را به زمان دیگر موکول نمایند.

خسروآبادی در پایان خاطر نشان کرد تهران شهر زیبایی ها است به شرط آنکه همه شهروندان هوای آسمان پاک آن را داشته باشند.

 منبع: ایلنا

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام