رشد۸۰ درصدی استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین

استفاده کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین شامل اینترنت بانک، تلفن بانک، همراه بانک، درگاه‌های پرداخت اینترنتی و پیام کوتاه بانکی به نسبت پایان سال ۹۴ حدود ۸۰ درصد رشد داشته است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ براساس اعلام مدیریت بانکداری الکترونیک این بانک تعداد استفاده کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین، شامل اینترنت بانک، تلفن بانک، همراه بانک، درگاه‌های پرداخت اینترنتی و پیام کوتاه بانکی به نسبت پایان سال ۹۴، رشد ۸۰ درصدی را نشان می دهد.
همچنین از ابتدای سال ۹۵ تاکنون حدود ۳۱ درصد به تعداد کاربران بانکداری مدرن بانک ایران زمین افزوده شده است.
در همین راستا سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین در گفتگوی کوتاهی درباره الزام استفاده از بانکداری الکترونیک اظهارداشت: در روزهای سرد سال در شهرهای بزرگ کشور با مشکل آلودگی حاد مواجه می‌شویم که در چند روز اخیر نیز شاهد آن هستیم، که یکی از دلایل مهم آن سفرهای درون شهری است که بانکها می توانند با ترغیب همراه با آموزش خدمات بانکداری الکترونیک به مردم نقش بسیار مهمی در کاهش آلودگی ایفا کنند.
استاد افزود: بانک ها از سال ها پیش با ایجاد زیرساخت های لازم حرکت به این سمت و سو را آغاز کرده اند و با وجود حدود ۴۰ میلیون گوشی هوشمند و سایر امکاناتی که در اختیار مردم قرار دارد هر روز شاهد رشد و گسترش بیش از پیش استفاده کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک هستیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا بانکداری الکترونیک در ایران به نسبت سایر کشورها رشد خوبی داشته است، گفت: ما در چند سال اخیر با وجود شرایط اقتصادی کشور و تحریم ها شاهد رشد و گسترش این تکنولوژی در کشور بوده ایم، هرچند شاید سرعت حرکت آن کند شده بود، اما امروز با مهیا شدن شرایط و گسترش فن‌آوری اطلاعات به سرعت آن افزوده خواهد شد.
مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین در پایان اظهارداشت: در آینده نزدیک با تلاش همه جانبه بانک های کشور و بانک مرکزی شاهد تغییر چشمگیر در عرصه خدمات بانکداری الکترونیک خواهیم بود.

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام