ایتالیایی‌ها به رابرت دنیرو پناه می‌دهند

«دنیرو» در اوج رقابت‌های انتخاباتی انتقادهای بسیار تندی نسبت به «ترامپ» ایراد کرده بود.

موبنا -شهر اجدادی «رابرت دنیرو» در ایتالیا به این بازیگر معروف آمریکایی پیشنهاد داد در آنجا زندگی کند.

به نقل از بی‌بی‌سی، «رابرت دنیرو» که از چهره‌های فعال انتخابات امسال ریاست جمهوری آمریکا و از مخالفان سرسخت «دونالد ترامپ» بود؛ پیش از این اعلام کرده بود که در صورت پیروزی نامزد حزب جمهوری‌خواه به شهر آبا و اجدادی خود در ایتالیا نقل مکان خواهد کرد.

حالا که «ترامپ» رئیس جمهور آمریکا شده است، «آنتونی سیرو» شهردار شهر کوچک فراتسانو در ایتالیا که اجداد «دنیرو» تا سال ۱۸۹۰ میلادی در ان زندگی می‌کردند به این بازیگر آمریکایی پیشنهاد دادند تا به آنجا نقل مکان کند و گفت که در صورتی که «دنیرو» بخواهد پس از ناامیدی از انتخاب شدن «ترامپ» به اینجا بیاید از او استقبال خواهند کرد و طبیعتا این افتخار بزرگی برای آنهاست.

«دنیرو» در اوج رقابت‌های انتخاباتی انتقادهای بسیار تندی نسبت به «ترامپ» ایراد کرده و گفته بود که دوست دارد با مشت تو صورتش بزند اما پس از پایان انتخابات در اولین واکنش گفت که دیگر نمی‌تواند او را با مشت بزند چون او رئیس جمهور است و باید دید «ترامپ» چه می‌خواهد، انجام بدهد.

«دنیرو» که شهروندی آمریکا و ایتالیا را دارد، حالش را پس از پایان انتخابات به شرایط پس از حملات ۱۱ سپتامبر تشبیه کرده بود.

این بازیگر ۷۳ ساله که بازی در بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی را در کارنامه هنری دارد، علاوه بر کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «پدرخوانده»، در سال ۱۹۸۱ برای فیلم «گاو خشمگین» بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن گلوب شد، در سال ۱۹۹۳ شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت، در سال ۲۰۰۰ جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن‌سباستین را گرفت و در سال ۲۰۰۸ جایزه مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری دریافت کرد.

 منبع: ایسنا 

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام